top of page
bgImage

Dabiski un efektīvi produkti jūsu labsajūtai un veselībai

Vilnas izstrādājumi

Izvēloties vilnas izstrādājumus, jūs atklāsiet, ka kvalitatīvs miegs ir spēcinošs un veicina pozitīvu attieksmi pret dzīvi.

Vilnas izstrādājumi ir jūsu sabiedrotais kvalitatīvas dzīves veidošanā – veselīgs miegs, enerģija un komforts.

Kad guļat uz vilnas virsmatrača, apsedzaties ar vilnas segu, galvu liekat uz vilnas spilvena, nervu sistēma nomierinās, iekaisuma procesi palēninās, sāpes samazinās un miegs kļūst dziļš un veldzējošs!

Kāpēc vilnas izstrādājumi?

   Dabiski rūpējas par veselīgu miegu un cīnās ar bezmiegu.

   Regulē optimālu temperatūru – vēsi vasarā, bet silti ziemā, ķermenis nesvīst.

   Palīdz atslābināties un izbaudīt atpūtu.
   Sekmē labāku pašsajūtu nomodā.

Vilnas izstrādājumi - Merkurita LV, SIA

VILNAS PRODUKCIJA

Vienmēr omulīga un patīkama guļasvieta!

Vilnas virsmatrači - Merkurita LV

Ļauj iegūt optimālu galvas atbalstu miega un atpūtas laikā.

Vilnas spilveni - Merkurita LV, SIA

Vilnas segas uztur optimālu ķermeņa temperatūru.

Vilnas segas - Merkurita LV, SIA

Vilnas izstrādājumu komplekts - būtisks ieguldījums Jūsu veselībā.

Gultasveļas komplekti
vilnas izstrādājumi - Merkurita LV
vilnas izstrādājumi - Merkurita LV
vilnas izstrādājumi - Merkurita LV

Kitija no Dundagas

Iegādājos virsmatraci savai meitai. Meita Ilga (12 gadi) guļ uz matrača un zem vilnas segas. Divu mēnešu laikā ir uzlabojusies veselība, ar miegu arī viss ir kārtībā. Paldies!

Aigars Petersons

Esmu iegādājies virsmatraci ar sudraba diegu, kamieļvilnas. Esmu ļoti apmierināts, jo labāks miegs un labāka pašsajūta. Iegādājos pie Ainas Golmeisteres Līvānos. Iesaku visiem šo produkciju.

Rasma Vēbere

Es lietoju “Merkuritas” produkciju, un ir ļoti labas atsauksmes par virsmatraci ar sudraba diegiem.

SERTIFIKĀTI

Izstrādājumi, kas marķēti ar etiķeti "Uzticība tekstilizstrādājumiem" vai ÖKO-TEX Standard 100, sniedz pārliecību, ka tie ir īpaši draudzīgi ādai un cilvēka veselībai.

 

Visus izstrādājumus, kam ir šāds sertifikāts, regulāri pārbauda un noskaidro, vai tajos nav kaitīgu vielu saskaņā ar ÖKO-TEX Standard 100. ÖKO-TEX Standard 100 sertifikāta piešķiršana garantē pārbaudītu kvalitāti, lai aizsargātu jūsu veselību.

PIRMĀS KLASES PRODUKTI

Ja uz tekstilizstrādājuma ir etiķete STANDARD 100, varat būt drošs, ka katrs šī izstrādājuma komponents, t.i., katrs pavediens, poga un citi piederumi, ir pārbaudīti, lai noteiktu kaitīgas vielas un tas ir nekaitīgs cilvēka veselībai.

 

Pārbaudi veic neatkarīgie OEKO-TEX® partnerinstitūti, pamatojoties uz plašo OEKO-TEX® kritēriju katalogu. Pārbaudē viņi ņem vērā daudzas reglamentētas un nereglamentētas vielas, kas var kaitēt cilvēku veselībai. Daudzos gadījumos STANDARD 100 robežvērtības pārsniedz valsts un starptautiskās prasības. Kritēriju katalogs tiek atjaunināts vismaz reizi gadā un papildināts ar jaunām zinātnes atziņām vai likumā noteiktajām prasībām.

 

Produktu klase ir dažādu izstrādājumu grupa, kas kategorizēta atbilstoši paredzētajam izmantojumam. Dažādās produktu klases atšķiras pēc prasībām, kurām izstrādājumiem jāatbilst, un ar piemērotajām robežvērtībām.

 

Mūsu produkcijai ir 1. produktu klase: Šajā produktu klasē ietilpst produkti zīdaiņiem, un tai ir visstingrākās prasības un robežvērtības.

VILNAS KVALITĀTES APLIECINĀJUMS

Woolmark zīmols ir pasaulē pazīstamākais tekstilšķiedru zīmols. Australian Wool Innovation Limited (AWI) īsteno globālu licencēšanas programmu, lai nodrošinātu, ka jebkurš produkts ar Woolmark logotipu atbilst stingriem vilnas kvalitātes un veiktspējas kritērijiem, pamatojoties uz mūsdienu klienta stingrajām prasībām.

 

Zīmols Woolmark nodrošina unikālu, šķiedru kvalitātes nodrošināšanas sistēmu. Specifikācijas un standarti ir noteikti augstā līmenī, lai maksimāli palielinātu patērētāju apmierinātību.

bgImage

VILNAS VIRSMATRAČI

virsmatraci
virsmatraci

Virsmatracis “SILVER LIFE”

Otrkārt, apakšpuse nošūta ar speciālu audumu, kurā ieausts sudraba diegu tīklojums. Šis sudraba diegu tīklojuma atstarojošais efekts, katru nakti 6–8 stundu garumā, kad mūsu ķermenis ir pilnībā atslābināts un neaizsargāts, novērš elektromagnētiskā lauka un āderu kaitīgo iedarbību.

Tāpat kā spilvenos, tā arī matračos atrodas vīrusi, baktērijas, putekļi un putekļu ērcītes. Uzklājot uz matrača virsmatraci “Silver Life”, Jūs gulēsiet tīrā, higiēniskā vidē, kas pasargās Jūs no vīrusiem un dažādām baktērijām. Matracis “Silver Life” ir pieejams dažādos izmēros, iespējams arī izgatavot pēc pasūtījuma!

Treškārt, pateicoties sudraba antibakteriālajai iedarbībai, Jūs gulēsiet higiēniski tīrā vidē. Jo no vienas puses virsmatracim ir 100% vilna, bet no otras puses ir audums, kurā ieausts sudraba diegu tīklojums. Savus gultas matračus mēs tīrām reti. Ja spilvenus un segas mēs varam iznest ārā un izpurināt, tad smagos matračus labākajā gadījumā izdauzām vai izsūcam ar putekļusūcēju.

Pirmkārt, šie savītie vilnas matiņi veic aktīvu mikro masāžu visas nakts garumā, tāpēc īpaši noderēs cilvēkiem ar sāpēm mugurā, locītavās, krustos, kā arī ja ir tirpstošas rokas un cilvēkiem ar specifisku asinsriti, kam salst rokas un kājas. Pateicoties īpašajai mikro masāžai, nervu sistēma nomierinās, iekaisuma procesi palēninās un sāpes samazinās.

Uz katru kvadrātmetru tiek izmantoti 1000 grami vilnas. Stūros iestrādātas gumijas lentes, kuras stabili notur virsmatraci pie matrača. Virspuse ir no 100% dabīgās vilnas, kas ir savīta speciālā vijā.

Vilnas virsmatrači - Merkurita LV, SIA

Āderu un elektromagnētiskā lauka negatīvā iedarbība uz cilvēku veselību

Tādās vietās cilvēkam var uznākt:
 • vispārējs vājums un izteikts nogurums,

 • galvas sāpes,

 • paaugstināta uzbudinātība,

 • miegainība vai bezmiegs,

 • atmiņas pasliktināšanās,

 • depresīvs garastāvoklis,

 • pastiprināta svīšana,

 • baiļu sajūta,

 • diskomforta sajūta,

 • krampji kājās,

 • pavājinās dzimumtieksme,

 • sāpes locītavās, krustos,

 • ja ir kādi iekaisumi, tad miega laikā, atrodoties āderu rādiusā, tie tikai pastiprinās.

Āderu un elektromagnētiskā lauka iedarbība uz cilvēka organismu nav tūlītēja, tas notiek ilgākā laika periodā, jo cilvēka imūnsistēma šai iedarbībai pretojas. Taču ar gadiem organisma energoresursi iet mazumā, bet kaitīgais izstarojums nepavājinās. Tādēļ cilvēka organisms pastiprināti sāk zaudēt enerģiju, līdz enerģētiskie resursi tiek novājināti un finālā nonāk pie dažādām saslimšanām vai nopietnas slimības.

Pateicoties daudziem pētījumiem, ir noteikta sakarība starp esošo āderu un elektromagnētiskā lauka ietekmi un onkoloģiskām, sirds un asinsvadu, neiropsihiskām saslimšanām, locītavu slimībām. Āderu ietekme jūtama apmēram pēc 8 stundām, ja iedarbība bijusi tieša un nepārtraukta.

Pamatojoties uz visas pasaules zinātnieku ilggadēju un rūpīgu darbu, ir pierādīts, ka minētās saslimšanas daudziem slimniekiem saistās ar to, ka viņu guļvietas atradās āderu darbības rādiusā.

Silver Life

Tieši miega laikā ir ļoti svarīgi sevi pasargāt no kaitīgo starojumu iedarbības, jo guļot cilvēka organisms ir pilnībā atslābinājies 6–8 stundas katru nakti, tāpēc āderu ietekme uz cilvēka veselību ir daudz spēcīgāka. 

Guļot uz virsmatrača “Silver Life”, Jūs būsiet pilnībā pasargāts no āderu un elektromagnētisko lauku kaitīgās iedarbības. Jo šis sudraba diegu tīklojums veido atstarojošo ekrānu. Līdz ar to miega laikā, kad esam pilnībā atslābinājušies, mūsu veselību neietekmēs faktori, ko neredzam, nedzirdam un nejūtam, proti, āderes un elektromagnētiskie lauki. Miegs ir dziļš un veselīgs!

bgImage

Lai Jūs un Jūsu ģimene visas nakts garumā izbaudītu komfortablu, veselīgu un dziļu miegu, “Merkurita” piedāvā 100% vilnas segas.

Gulēt ar vilnas segu ir vienkārši tiešā un pārnestā nozīmē, Jums pietiks ar vienu segu, lai gūtu siltumu ziemā un veldzētos vasarā, jo tā teicami uztur optimālo ķermeņa temperatūru. Izvēlēties vispiemērotāko segu – merīnaitu vilnas, kamieļvilnas, “Silver Life”, kokvilnas segu ar vilnas pildījumu vai vasaras segu.

VILNAS SEGAS

vilnassegas
vilnassegas

"TORONTO" VILNAS SEGA

Dabīgās vilnas sega, kas pārsteigs ar savām daudzpusīgajām īpašībām.

Vilnai ir sabalansētas siltumizolācijas īpašības - tas nozīmē, ka ziemā tā ir silta, bet vasarā – patīkama.


Vilna ir hipoalerģiska – tā ir izturīga pret baktērijām un pelējumu, kas daudziem cilvēkiem var izraisīt alerģiskas reakcijas.


Putekļu ērcītēm nepatīk vilna - putekļu ērcēm ir nepieciešams mitrums, lai izdzīvotu. Putekļu ērcītes alergēni ir viens no astmas lēkmju izraisītājiem. Vilna satur mikroskopiskas poras, kas efektīvi reaģē uz mitruma izmaiņām, padarot to nelabvēlīgu mājas putekļu ērcītes augšanai.

Guļot ar šādu vilnas segu Jūs vienmēr jutīsieties patīkami visas nakts garumā un no rīta pamodīsieties izgulējies, enerģijas pilns un gatavs jaunai dienai!

Toronto vilnas sega

Klasiska, divslāņu, merīnaitu vilnas sega, kas piemērota lietošanai visa gada garumā.

Dabīgā auduma īpašību dēļ tai ir patīkami pieskarties, tā ir elpojoša. Termoregulācijas dēļ nodrošina kvalitatīvu miegu, jo nakts laikā Jūs nesakarsīsiet, kā arī nesalsiet.


Vilnas matiņi veic mikromasāžu, kas uzlabo visa ķermeņa asinsriti, tāpēc miega laikā Jūs jutīsieties ērti un patīkami.

Šī sega lieliski pildīs ne tikai savas funkcionālās īpašības, bet arī nodrošinās estēstisku vidi, tās unikālais dizains izcels Jūsu guļamistabu ikdienā.

Stanndarta vilnas sega

"STANDART" VILNAS SEGA

Vilna labvēlīgi iedarbojas uz ādu un locītavām, uzlabo asinsriti, kā rezultātā tiek noņemts diskomforts, ko rada osteohondroze, radikulīts, kaulu sāpes un samazinās nervu iekaisumu. 

Šī komfortablā merīnaitas vilnas sega izstrādāta speciāli Jūsu ērtībām, tā nodrošina dziļu un veselīgu miegu! 

Ļoti piemērota cilvēkiem, kuri pastiprināti svīst, jo dabīgā aitas vilna ir gaisa caurlaidīga un ķermenis saņem nepieciešamo skābekļa daudzumu, kas būtiski atvieglo sirdsdarbību.

MERINO vilnas sega

Merino vilnas sega ir ļoti maiga, zīdaini mīksta, antialerģiska un sāpes remdinoša.

Vilna regulē temperatūruir komfortabli karstumā un ir silti patīkami aukstumā, tādēļ sega no vilnas piemērota lietošanai visos gadalaikos, ļoti piemērota cilvēkiem, kuri pastiprināti svīst, jo dabīgā aitas vilna ir gaisa caurlaidīga un ķermenis saņem nepieciešamo skābekļa daudzumu, kas būtiski atvieglo sirdsdarbību. Merino vilnas sega ir garants veselas sirds mūžam.

Merino Vilnas Sega - Merkurita LV, SIA

Kamieļvilnai piemīt lieliskas termodinamiskās īpašības. Tā aizsargā un silda, kad ir auksts, un patīkami atsvaidzina tveicīgajā vasaras karstumā! Tā ne tikai nodrošina vienmērīgu temperatūru, bet arī lieliski absorbē mitrumu un ir īpaši gaisa caurlaidīga, kas nodrošina patīkamu un komfortablu gulēšanas vidi.

Kamieļvilna labvēlīgi iedarbojas uz ādujo tās sastāvā ir lanolīns, kas atjauno ādas elastību un ir ar antibakteriālu iedarbību. Kamieļa vilnas segas īpaši iesakām cilvēkiem ar specifisku asinsriti, kuriem salst rokas, kājas.

Šī ekskluzīvā kamieļvilnas sega izstrādāta, lai Jūsu miegs būtu veselīgs, nomierinošs un veldzējošs!

Vilna neitralizē jonus. Pozitīva jonizācija ļoti negatīvi ietekmē cilvēka organisma sistēmu, kas izpaužas kā nogurums, muskuļu sāpes, pārlieks jutīgums. Vilna likvidē pozitīvo jonizāciju, nomainot to ar negatīvo, kura ir dabiska cilvēka organismam. Tāpēc ir svarīgi segties ar dabīgu kamieļvilnas segu, jo miegam ir jāatjauno organisma spēki.

“CAMEL” vilnas sega

Kamieļvilnas segas iesakām kā ārstniecisku un profilaktisku līdzekli tādām saslimšanām kā muguras sāpes, galvassāpes, kaulu un locītavu sāpes, urīnceļu iekaisumi, asinsspiediena regulēšanai, alerģija.

Camel vilnas sega- Merkurita LV, SIA

Nodrošina vienmērīgu temperatūru, tā arī lieliski absorbē mitrumu un ir īpaši gaisa caurlaidīga, kas nodrošina patīkamu un komfortablu gulēšanas vidi.

Sega, kas pildīta ar 100% dabīgu merīnaitas vilnu un nošūta ar viļņveida stepējumu, ļauj ādai elpot, tādēļ miegs ir dziļš un veselīgs. Šī sega ir viegla, silta un sniegs Jums vajadzīgo komfortu. Sega uztur vienmērīgu ķermeņa temperatūru, kas sniedz vislabākos apstākļus kvalitatīva miega nodrošināšanai.

Kokvilnas satīna audums ir tik augstvērtīgs un blīvs, ka nelaiž cauri putekļus, kas būtiski atvieglo segas kopšanu. Kokvilnas satīna maigais dabas pieskāriens ļaus Jums izbaudīt omulīgu un patīkamu katru nakti!

Kokvilnas satīna sega, pildīta ar 100% dabīgu merino aitas vilnu

Kokvilna-satīna sega - Merkurita LV, SIA

Šī maigā kokvilnas satīna sega katru nakti ļaus Jums izbaudīt tās atsvaidzinošo un relaksējošo pieskārienu. Šīs segas ražošanā tiek izmantota pati jaunākā ražošanas tehnoloģija.

Vasaras sega

Vasaras sega - Merkurita LV, SIA

Šī unikālā sega paredzēta komfortablai gulēšanai vasarā! Tā nodrošina patīkamu, veldzējošu pieskārienu karstajos vasaras vakaros!

Šai elegantajai vasaras segai ir satīna-kokvilnas auduma apvalks, kas pildīts ar 100% merīnaitas vilnu un nošūts ar viļņveida stepējumu.

Kokvilnas satīns tiek izgatavots, izmantojot īpašu kokvilnas diega apstrādes un aušanas metodi, tādēļ tas ir blīvs, izturīgs un nedaudz spīdīgs. Tas atgādina atlasu vai pat zīdu. Sega kalpo ilgu laiku, ir izturīga, viegla, gaisa caurlaidīga. Tā ir viegli kopjama un – vissvarīgākais – tā ir dabiska. Kokvilnas satīns – tiem, kuri mīl dabiskumu, maigo dabas pieskārienu!

bgImage
vilnasspilveni
vilnasspilveni

Vilnas spilveni

Vilnas spilvenu īpašības Jums ļauj iegūt optimālu galvas atbalstu miega un atpūtas laikā.

Vilnas spilvenu īpašības Jums ļauj iegūt optimālu galvas atbalstu miega un atpūtas laikā. Līdz ar to uzlabosies Jūsu asinsrite un sirdsdarbība, pieaugs enerģija un dzīvesprieks, turklāt tie nodrošina pret svīšanu un saglabā vēsumu. Izvēlēties vispiemērotāko spilvenu: merīnaitu vilnas, kamieļvilnas, kokvilnas ar vilnas pildījumu un ortopēdisko ar lateksa pildījumu.

Spilvena pildījums

Spilvena pildījums ir ietverts kokvilnas audumā un ir speciāls materiāls, kas ir gaisa caurlaidīgs, antialerģisks un atsperīgs, tāpēc labi uztur spilvena formu. 

Sānā ir iešūts rāvējslēdzējs

Spilvena pildījuma sānā ir iešūts rāvējslēdzējs, un iekšējo pildījumu var viegli izņemt. Tas ir ļoti svarīgi, jo paši varat mainīt spilvena augstumu. Lai to izdarītu, attaisiet rāvējslēdzēju, izņemiet pildījumu vai arī to papildiniet. 

Pareizs atbalsts kaklam, mugurai un galvai

Šāds spilvena pildījums spēj sniegt pareizu atbalstu kaklam, mugurai un galvai, kā arī nodrošina pareizu muguras pozu miega laikā.

Spilvens “MERINO”

Merīnaitu vilna ir dabīgs termoregulators – ziemā tā sniedz papildus siltumu, bet vasarā patīkami atsvaidzina, neļaujot pārkarst galvai. Vilna, no kuras izgatavoti šie spilveni, ir veselīga cilvēka organismam. To iesaka bērniem, un tas ir drošs materiāls alerģiskiem cilvēkiem.

Vilna teicami absorbē mitrumu un rūpējas par Jūsu veselību. Spilveniem piemīt spēja neitralizēt kaitīgos pozitīvos jonus organismā, kas izraisa nogurumu un galvas sāpes.

Guļot uz aitas vilnas spilvena, kakla zonas, sāpošās locītavas un muskuļi tiek pakļauti maigai siltuma mikromasāžas iedarbībai, kas spēj uzlabot asinsriti, normalizēt asinsspiedienu un mazināt sāpes. Tas nodrošina ciešu, mierīgu un relaksējošu miegu!

Spilvens Merino - Merkurita LV, SIA

Izmērs 47 x 75 cm

Merino produkciju raksturo augsta un nevainojama kvalitāte!

Spilvens “CAMEL”

Kamieļvilna piešķir šim spilvenam lielāku izturību, un līdz ar to tā kalpošanas laiks ir ilgāks!

Guļot uz kamieļvilnas spilvena, kakla zonas, sāpošas locītavas un muskuļi tiek pakļauti maigai siltuma mikromasāžas iedarbībai, kas spēj uzlabot asinsriti, normalizēt asinsspiedienu un mazināt sāpes. Tas nodrošina ciešu, mierīgu un relaksējošu miegu!

Šis spilvens Jums nodrošina samtaini siltu, maigu pieskārienu un dabisku komfortu miega laikā!

Izcilam komfortam, ko nodrošina 100% dabīga un mīksta kamieļvilna vēl patīkamākām sajūtām!

Kamieļvilnai piemīt lieliskas termodinamiskas īpašības, tās aizsargā un silda, kad ir auksts, un sniedz vajadzīgo komfortu vasarā. Tās pašas termoregulējošās īpašības piemīt arī “Camel” spilvenam. Tas ir izgatavots no kamieļa vilnas, gulēšanas laikā nodrošina vienmērīgu temperatūru, lieliski absorbē mitrumu un rada ērtu gulēšanas vidi.

Vilnas spilvens Camel - Merkurita LV, SIA

Izmērs 45 x 75 cm

KOKVILNAS SATĪNA spilvens

Šim elegantajam spilvenam ir kokvilnas satīna auduma apvalks, kas pildīts ar 100% merīnaitu vilnu un nošūts ar rombveida stepējumu. Pārvalks ir no 100% kokvilnas satīna auduma, kas būs kā maigs glāsts Jūsu vaigam ik nakti.

Spilvens nodrošina termoregulāciju, ir gaisa caurlaidīgs, neļauj sakarst galvai, pasargā no svīšanas un putekļu ērcīšu vairošanās.

Miega laikā nodrošinās nepieciešamo ērto atbalstu galvai un kaklam, turklāt Jums tas nebūs nemitīgi jāsakārto.

Palīdzēs relaksēties un ļaus izbaudīt pilnīgi jaunas sajūtas miega laikā!

Izmērs 45 x 75 cm

bgImage

ORTOPĒDISKAIS-ERGONOMISKAIS SPILVENS

Šis ir viens no populārākajiem mūsu uzņēmuma spilveniem!

Papildus pildījums. Mēs visi esam atšķirīgi, arī kakla daļas izliekums katram ir savs. Tieši tāpēc šis ortopēdiskais spilvens ir izstrādāts tā, lai ikviens cilvēks varētu sev piemeklēt vienu no četriem augstumiem. To izdarīsiet, izmantojot papildus pildījuma daļu. Jau pie esošā pildījuma, izmantojot papildus pildījuma daļu, Jums ir vēl divi spilvena augstumi.

It īpaši šo ortopēdisko spilvenu iesakām cilvēkiem, kuriem ir muskuļu sāpes un saspringums kakla plecu daļā. Tiem, kuriem ir spondiloze, osteohondroze, migrēna vai nomoka regulāras galvas un muguras sāpes. Jūsu jaunais ortopēdiskais spilvens pakāpeniski atjaunos pareizu ķermeņa stāvokli miega laikā, ļaus atbrīvot kakla-plecu muskuļu spriedzi un nodrošinās kvalitatīvu atpūtu. Šo spilvenu Jūs iemīlēsiet jau pirmajā naktī!

Spilvena pildījums ir izgatavots no speciālām medicīniskām putām. Atšķirībā no tradicionālām putām, medicīnisko putu šūnu struktūra ir daudz atvērtāka, ar labāku gaisa un siltuma apmaiņu, tām ir augsts blīvums, kas ideāli pielāgojas galvas formai. Tiek nodrošināts ideāls galvas un kakla daļas atbalsts, garantējot vislabākos apstākļus kvalitatīvam miegam.

ORTOPĒDISKAIS
Merino vilnas

Merino vilnas spilvens

ORTOPĒDISKAIS
Kamieļvilnas

Camel vilnas spilvens

(izmērs 40 x 70 cm)

(izmērs 40 x 70 cm)

ORTOPĒDISKAIS
Kokvilnas satīna

Satina spilvens - Merkurita LV, SIA

(izmērs 40 x 70 cm)

bgImage
komplekti

komplekti

Sedzoties ar vilnas segu, galvu liekot uz vilnas spilvena un guļot uz vilnas virsmatrača, visas nakts garumā, no rīta Jūs pamodīsieties izgulējies, enerģijas pilns un gatavs jaunai dienai!


Kad no visām pusēm vilna mūs apņem, būtiski mazinās negatīvi ietekmējošo faktoru risks, miega laikā, tāpēc vilnas izstrādājumu komplekts, tas ir būtisks ieguldījums Jūsu veselībā!

bottom of page