Par mums

Mēs strādājam Jūsu dzīves kvalitātes un komforta labā!

Mūs, “MERKURITA LV” komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Jums piedāvāt un atklāt to, ka IR LIETAS, kas rūpējas par Jums ik dienu un, kas ir īpaši svarīgi, ik nakti. Tā ir produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti.

Ieraudzīt, atklāt un attīstīt

Uzņēmums un preču zīme “MERKURITA” tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk nekā 10 gadus “MERKURITA” darbojas Latvijā un Lietuvā.

Turpinājums jauniem atklājumiem

Pastāvīgi meklējām jaunumus, ko piedāvāt tieši Jums- veselības un komforta uzlabošanai. Apmeklējot izstādes Vācijā, tika nodibināti kontakti ar vācu uzņēmumu “Orgaterm”, kuru pārstāv Francis - Jozefs Budde, kurš jau vairākus desmitus gadu piedāvā ārstniecības produktus Vācijas iedzīvotājiem. Rezultātā, līdz ar klientu atbalstu, ieinteresētību piedāvājumiem, un profesionālu atbalstu, izmeklēto preču klāstu esam papildinājuši ar ekskluzīviem magnētu terapijas produktiem “MAGNOFLEX®”

Un kopš tā laika “MERKURITA LV” iedvesmo vēl daudzkārt satikties: ar klientiem, ar sadarbības partneriem, ar domubiedriem, lai ikviens varētu baudīt komfortablas dzīves priekšrocības.

Ēriks Saukums

MERKURITA LV vadītājs

“Ekskluzīvus vilnas izstrādājumus un vēlāk “MAGNOFLEX®” magnētiskā lauka terapijas produktu atklājums patiešām bija un ir liktenīgs, jo tas man pavēra pavisam citu pasauli, kurā lietas kalpo cilvēku labsajūtai, nevis otrādi. Laikam ejot, es arvien vairāk pārliecinājos, ka man, maniem tuviniekiem un Latvijas iedzīvotājiem nepieciešams šāda veida atbalsts: veselībai un sajūtām draudzīgas preces. Tā teikt, ar šādu darbību varu atgūt un saglabāt veselību lielam skaitam cilvēku!”

Mūsu komanda

Pozitīvisms un dzīvesprieks ir neatliekama kolektīva ikdienas sastāvdaļa.

Komanda sastāv no vairāk nekā 50 darbiniekiem un sadarbības partneriem. Katram ir savs uzdevums, kuru ikviens veic pēc labākās sirdsapziņas.

Klientu konsultanti ir zinoši savā jomā, ar savu individuālo pieeju ir spējīgi dot labākos padomus atkarībā no klienta vēlmēm un vajadzībām.

Magnoflex magnētu terapijas produkcijas speciālisti

Vilnas, kokvilnas un satīna produkcijas speciālisti

“MERKURITA LV” komandas sporta spēles

Merkurita LV komandas stiprināja spēkus un pārbaudīja veiklību 2018. gada sporta spēlēs.

“MERKURITA LV” 10 gadu jubilejas svinības!

2017. gada 15. martā apritēja 10 gadi kopš uzņēmuma Merkurita LV dibināšanas!

Par godu šim notikumam tika rīkots svinīgs pasākums, kurā uzņēmums pateicās visiem darbiniekiem par ieguldīto darbu un lojalitāti, jo liela daļa no Merkurita LV komandas uzņēmumā strādā no pašiem pirmsākumiem.

Kāpēc mēs?

Katra satikšanās Jūsu dzīves komfortam un kvalitātei

Katrs vilnas izstrādājums un magnētiskā lauka terapijas produkts, ko Jums piedāvājam, ir pierādījums tam, ka pasaulē nav nenozīmīgu lietu, ka pareiza to izvēle patiesi palīdz uzlabot labsajūtu un pasaules uztveri tagad un ilgtermiņā. Mums ir svarīgi, lai Jūsu izvēle Jums uzlabotu dzīves kvalitāti, tāpēc mēs Jums palīdzēsim izvēlēties tādus produktus, kuri Jums patiešām ir nepieciešami un harmonē ar Jūsu individualitāti un vēlmēm.

Profesionāla izvēle - Jūsu ikdienas nepieciešamība

pic 1

Mēs, visa “Merkurita LV” komanda, pastāvīgi mācāmies un apgūstam, kā un kāpēc produkti strādā Jūsu labā: regulāri apmeklējam lielākās un prestižākās izstādes un apmācības visā pasaulē, lai Jums piedāvātu vislabāko!

Kvalitāte visās niansēs

pic 2

Mēs strādājam tikai ar pārbaudītiem un profesionāliem sadarbības partneriem, tāpēc visi produkti, ko Jums piedāvājam, ir no augstvērtīgiem izejmateriāliem un ražoti pēc stingriem standartiem, iekļaujot jaunākos zinātniskos atklājumus par cilvēka veselību un labsajūtu. Par to Jūs varat pārliecināties jau ar vienu pieskārienu vien.

Gādīga sadarbība – lojalitātes programma, piegāde, garantija

pic 3

Mēs novērtējam to, ka izvēlaties profesionālas lietas ikdienas dzīves uzlabošanai, tāpēc vienmēr laipni un ar prieku darām visu, lai Jūs tās saņemtu ātri un ērti. Atlaides pastāvīgajiem klientiem, bezmaksas piegāde un garantija – tas viss ir Jūsu rīcībā.

Labāk vienreiz sajust nekā simtreiz dzirdēt

pic 4

Mēs zinām, ka pat nejaušas tikšanās ir jaunu un vērtīgu atklājumu sākums, tāpēc labprāt meklējam un atrodam iespēju sarunāties ar Jums aci pret aci vai jaukā kompānijā. Pastāvīgi organizējam iespēju satikties ar domubiedriem, kas nu ir kļuvusi par jauku tradīciju mūsu darbiniekiem un viesiem: jaunas zināšanas, pieredze, pozitīvas emocijas un atklājumi.

Apbalvojumi

Sertifikāts "Stiprākais Latvijā 2018"

2018. gadā esam uzrādījuši augstu vērtējumu "Kredītinformācijas Biroja" veiktajā finanšu plūsmas analīzē, iekļūstot 5% skaitā no Latvijas spēcīgākajiem uzņēmumiem un iegūstot sertifikātu "Stiprākais Latvijā 2018".

Merkurita LV Stiprākais Latvijā, merkurita

APBALVOJUMS NO VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTA

Lepojamies, ka esam saņēmuši apbalvojumu no Valsts ieņēmumu dienesta un uzņēmums MERKURITA LV sākot ar 01.02.2019 ir iekļauts Padziļinātās sadarbības programmas Bronzas līmenī.

Arī 2016. un 2017. gadā esam saņēmuši pateicību no Valsts ieņēmumu dienesta par godprātīgu iemaksu veikšanu un stabilu ieguldījumu valsts tautsaimniecībā.

sertifikāti

Sadarbības partneri

Sadarbības partneri Jūsu dzīves kvalitātei

Mūsu sadarbības partneri palīdz mums garantēt piedāvāto preču kvalitāti un pieejamību Latvijas iedzīvotājiem, ļaujot vairot veselu un apmierinātu cilvēku skaitu. Katrs no šiem zīmoliem ir savas nozares spēcīgs spēlētājs, kas ir pierādījis savu profesionalitāti un atbildību pret katru klientu.

Mūsu sadarbības partnerus raksturo profesionalitāte, kompetence un augsti standarti.

Kontakti

Darba laiks

P.–Pk. : 9:00–18:00
S., Sv.: brīvs

Kontakti

(+371) 67385955 MerkuritaLV birojs
(+371) 27007977 Ēriks Saukums (MerkuritaLV vadītājs)
(+371) 25663322 Ligita Saukuma (Komercdirektore)
(+371) 27087505 Maruta Bērziņa (Pārdošanas daļas vadītāja)

E-pasts

info@merkurita.lv

Rekvizīti:

SIA “MERKURITA LV”
LV 40003907193
Rīga, Tēraudlietuves iela 22, LV- 1026

SWEDBANK
LV77HABA055101613768
SEB banka
LV21UNLA0050012996921
DNB banka
LV25RIKO0002013112047