top of page
bgImage

Maigs dabas spēku
atbalsts jūsu veselībai!

Magnētiskā lauka terapija 

Maigs dabas spēku atbalsts jūsu veselībai!

Kas ir “MAGNOFLEX®”?

“MAGNOFLEX®” magnētiskā lauka produkti ir augstākās klases medicīnas izstrādājumi, kas palīdz novērst sāpes, uzlabot pašsajūtu un veselību bez jebkāda riska un blakusefektiem.

Pamatlicējs Verners Heizenbergs, fiziķis un Nobela prēmijas laureāts:

“Magnētiskais spēks ir elementāra enerģija, no kuras ir atkarīga visa organisma dzīvība.”

“Orgaterm"

Vācijas uzņēmums “Orgaterm” jau vairāk nekā 20 gadus izgatavo augstvērtīgus magnētiskās terapijas produktus, ievērojot jaunākos sasniegumus magnētiskā lauka terapijas nozarē, un tie tiek nepārtraukti pārbaudīti. Tie atbilst drošības un veselības standartiem, kas noteikti ES (2003/32/ES) un EEK (93/42/EEK) direktīvā.

Kāpēc “MAGNOFLEX®”?

Pastriprina skābekļa piegādi šūnām un audiem, veicinot ātrāku sadzīšanu.

Harmonizē nervu sistēmu un psihi.

Stiprina un aizsargā, kā arī regulē reģenerācijas procesus.

  • Stimulē asinsriti.
  • Aktivizē vielmaiņu.

Raidījumā "Dzīvīte brīvdienās" par Magnoflex

Raidījumā "Dzīvīte" par Magnoflex

Pētījums: Magnoflex virsmatrača iedarbība

Magnētiskā lauka pielietojums

MAGNĒTISKĀ LAUKA TERAPIJAS PRODUKTI

Kvalitatīvs miegs un aizsardzība

pret kaitīgajiem starojumiem

magnoflex-virsmatracis-merkurita-lv-sia-min
magnoflex-arstnieciskas-locitavu-saites
magnoflex-spilvens-merkurita-lv-sia-min

Sāpju un saspringuma mazināšana

nakts laikā

magnoflex-autosedekla-parklajs-merkurita-lv-sia-min

Komforts automašīnā

Kustību atvieglošana

un sāpju mazināšana ikdienā

vilnas izstrādājumi - Merkurita LV
vilnas izstrādājumi - Merkurita LV
vilnas izstrādājumi - Merkurita LV

Kitija, Kuldīga

Mana vecmāmiņa mums ar māsu iegādājās virsmatraci un spilvenu. Atšķirība ir jūtama. Tagad varu ļoti labi gulēt. Kādreiz miegs bija ļoti traucēts. Pēc vairākiem gadiem izbaudu to, ka man vairs nesāp galva. Jūtams arī garastāvokļa uzlabojums, esmu smaidīgāka un vairs neesmu tik kašķīga. Tā kā māsai ir ceļa un muguras problēmas, viņa sāpes tikpat kā vairs nejūt. Paldies jūsu kompānijai par šo matraci un spilvenu! Beidzot mēs izbaudām labu miegu!

Mairita no Talsiem

Iegādājos matraci ar spilvenu, apmēram pusgadu jau guļu. Jūtos ļoti labi, kad guļu. Vairs nelauž muguru, kājās nemetas krampji. Vairs tik ļoti nesāp galva, esmu mierīgāka, neesmu tik nervoza. Darbā ļoti nogurstu, nevaru ne sagaidīt vakaru, kad tikšu gultā, jo tur ir tik labi, kad apguļos. Liekas, ka viss organisms atslābst. Paldies!

Māris Feldmanis

Es iegādājos matraci ‘’Magnoflex’’ savam dēlam. Agrāk viņš pa nakti krāca, bieži modās, murgoja. Tagad pavisam citādāka gulēšana. No rītiem nevar pat pamodināt. Tas viss, pateicoties matracītim, citus izskaidrojumus nevaru atrast. Šo brīnummatraci ieteiktu visiem, kam bēdīgi ar gulēšanu.

SERTIFIKĀTI

CE SERTIFIKĀTS

Šis sertifikāts pierāda, ka produkti ir novērtēti atbilstoši attiecīgajām direktīvām un atbilst jaunās pieejas direktīvām attiecībā uz drošības, veselības un vides aizsardzības prasībām.

 

CE sertifikāts attiecas uz visiem izstrādājumiem, kas ražoti gan Eiropas Savienības valstīs, gan eksportēti ārpus Eiropas Savienības.

RAŽOTĀJA GARANTIJA

Ražotājs sniedz 15 gadu garantiju magnētu terapijas MAGNOFLEX® izstrādājumiem.

 

15 gadu garumā magnēti nezaudēs un nemainīs savu funkcionalitāti, turpinot uzlabot Jūsudzīves kvalitāti!

KVALITĀTES AUDITS

Kvalitātes nodrošināšanas audita sertifikāts. Ar šo sertifikātu PMK PHARMA CONSULTING kvalitātes nodrošināšanas nodaļa, Dr. PM Kaiser, apstiprina, ka ORGATERM GmbH kvalitātes vadības sistēma ir pārbaudīta saskaņā ar Vācijas Zāļu likuma (MPG) 2013. gada 7. augusta versiju un ES Direktīvu 93/42 / EEK .

PĒTĪJUMS- PUTEKĻU ĒRCĪTES

Pētījuma mērķis: Novērtēt auduma impregnēšanas apstrādes ietekmi uz mājas putekļu ērcīšu populāciju attīstību.Izmēģinājumu veic ar putekļu ērcīšu nogulsnēm uz audumiem, kas piesūcināti vai ar speciāliem produktiem.

 

Izmēģinājuma ilgums ir 6 nedēļas, kas atbilst 2 ērču attīstības cikliem. Rezultāts: - Izstrādājums, izmēģinājums laikā, lieliski kontrolēja mājas putekļu ērcīšu populāciju. 100% putekļu ērcīšu populācijas samazināšanās. Kas nozīmē- izstrādājums aizkavē putekļu ērcīšu rašanos.

“MAGNOFLEX®” virsmatracis

Ar “MAGNOFLEX®” virsmatraci Jūsu atpūta un naktsmiers kļūs kvalitatīvāks un baudāmāks, turklāt tas aizsargā pret kaitīgiem starojumiem. Jūs noteikti pamanīsiet, ka pieaug Jūsu enerģija un vēlme darboties.

Iesakām, ja Jums ir sūdzības par reimatismu, artrozi, asinsrites traucējumiem, cīpslu sastiepumiem, sasitumiem, palīdzēs audu atkārtotā ārstēšanā, krampju un osteoporozes slimniekiem, atpūtai un relaksācijai.

Virsmatracis Magnoflex
arstnieciskais virsmatracis

“MAGNOFLEX®” Dienas un nakts spilvens

“MAGNOFLEX®” spilvens dabīgi rūpēsies par Jūsu pašsajūtu, un tā pozitīvo iedarbību izjutīsiet visas dienas garumā.

Iesakām, ja cīnāties ar miega traucējumiem, sastiepumu, stīvuma vai krampju radītām sāpēm, ja Jums ir asinsrites traucējumi, mugurkaula kakla daļas sindroms, migrēna, arī bronhīts, astma, depresija, alerģijas, siena drudzis, jutīgums pret laikapstākļu maiņu.

Magnoflex spilvens
arstnieciskaisspilvens
arstnieciskaisspilvens

“MAGNOFLEX®” locītavu saites

“MAGNOFLEX®” magnētiskās saites uzlabos Jūsu ikdienas gaitas, dabīgi stimulējot parastās ķermeņa fiziskās aktivitātes, kā arī atvieglojot kustības un mazinot sāpes atveseļošanās periodā. 

Jums ir pieejamas augstas kvalitātes dažādu veidu magnētiskās saites: plecu, elkoņu, muguras un kakla saites, kā arī magnētiskās aproces, iekšzoles un citi produkti.

Magnoflex locītavu saites
arstnieciskaslocitavusaites
arstnieciskaslocitavusaites

“MAGNOFLEX®” autosēdekļa pārklājs

Ar “MAGNOFLEX®” autosēdekļa pārklāju Jūsu pārvietošanās automašīnā kļūs patīkamāka un ērtāka, palīdz cīnīties ar nogurumu, stresa simptomiem un uzmundrina organismu.

Iesakām, ja lielu daļu dienas pavadāt pie stūres, arī ja Jums un Jūsu ģimenei patīk ceļot ar auto.

Palīdz, ja Jums ir muguras sāpes, artroze, hroniskas (arī fantoma) sāpes, asinsrites traucējumi, šķidruma uzkrāšanās, atlabstat pēc kaulu lūzuma vai sasitumiem.

Magnoflex locītavu saites
arstnieciskaisautosedeklaparklajs
arstnieciskaisautosedeklaparklajs
bottom of page