top of page
bgImage

ĪPAŠIE KOMPLEKTI BĒRNIEM

Bērniem

Sarūpējiet saviem bērniem un mazbērniem kaut ko patiešām nepieciešamu viņu attīstībai – dabīgos vilnas izstrādājumus. Pateicoties tiem, Jūsu mazulis būs izgulējies, rotaļīgs un veselīgs. Atcerieties – bērni aug miegā! Izvēlēties produktus sava bērna attīstībai: kamieļvilnas guļammaisu, vilnas čības, virssegu, virsmatraci, gultas veļu un citus.

Mazuļu un bērnu dzīvē miegam ir liela loma, tieši tāpēc sapņus krāsainākus un miegu veselīgāku padarīs “Merkuritas” bērnu gulēšanas komplekts “Bambino”.

bērniem

PIRMĀS KLASES PRODUKTI

Ja uz tekstilizstrādājuma ir etiķete STANDARD 100, varat būt drošs, ka katrs šī izstrādājuma komponents, t.i., katrs pavediens, poga un citi piederumi, ir pārbaudīti, lai noteiktu kaitīgas vielas un tas ir nekaitīgs cilvēka veselībai.

 

Pārbaudi veic neatkarīgie OEKO-TEX® partnerinstitūti, pamatojoties uz plašo OEKO-TEX® kritēriju katalogu. Pārbaudē viņi ņem vērā daudzas reglamentētas un nereglamentētas vielas, kas var kaitēt cilvēku veselībai. Daudzos gadījumos STANDARD 100 robežvērtības pārsniedz valsts un starptautiskās prasības. Kritēriju katalogs tiek atjaunināts vismaz reizi gadā un papildināts ar jaunām zinātnes atziņām vai likumā noteiktajām prasībām.


Produktu klase ir dažādu izstrādājumu grupa, kas kategorizēta atbilstoši paredzētajam izmantojumam. Dažādās produktu klases atšķiras pēc prasībām, kurām izstrādājumiem jāatbilst, un ar piemērotajām robežvērtībām.


Mūsu produkcijai ir 1. produktu klase: Šajā produktu klasē ietilpst produkti zīdaiņiem, un tai ir visstingrākās prasības un robežvērtības.

Dabīgi materiāli, drošs bērniem

pastedimage02_60

Krāsainai ikdienai

pastedimage09_346_417

Jūsu bērna labsajūtai

pastedimage0121_814_986_992

Saldākam bērna miegam

pastedimage0121_113

Veselīgam miegam un siltumam

vilnas virssegas

Virsmatrači

Virsmatracis “Silver LifE” 

Virsmatracis “Silver Life”- ekskluzīvs vilnas izstrādājums ar sudraba diegu tīklojumu papildus aizsardzībai un higiēnai.

Virsmatrača virspuse ir no 100% vilnas, kas savīta speciālā vijā. Šī īpašā vijuma dēļ tas veic mkromasāžu visam ķermenim, tāpēc gulēšana uz šī virsmatrača, Jūsu bērnam, nodrošinās patīkamu, mierīgu un kvalitatīvu miegu visas nakts garumā.


Apakšpuse nošūta ar speciālu materiālu, kurā ieausts sudraba diegu tīklojums. Tas novērš elektromagnētiskā lauka un āderu kaitīgo iedarbību, kā arī pateicoties sudraba antibakteriālajām īpašībām nodrošina higiēnisku un tīru vidi.


Pateicoties dabīgiem materiāliem, nodrošinās Jūsu bērniem vislabākos apstākļus veselīgam miegam un attīstībai.

virsmatraci

KOKVILNAS- SATĪNA VIRSMATRACIS

Universāls divslāņu kokvilnas / vilnas virsmatracis - mierīgai atpūtai un kvalitatīvam miegam.

Virsmatrača virsma ir mīksta un patīkama. Vasarā tā nesakarst, taču ziemā, iekšējais vilnas slānis, nodrošina optimālu siltumu.

Īpaši piemērots bērniem ar alerģijām.

Labāko kokvilnas un vilnas dabisko īpašību apvienojums, Jūsu bērnam, garantēs kvalitatīvu miegu visas nakts garumā.

VIRSSEGAS

KOKVILNAS-SATĪNA VIRSSEGA

Viegla, gaisa caurlaidīga, kokvilnas-satīna virssega, kas pildīta ar 100% merīnaitu vilnu.

Tā ir viegli kopjama un –vissvarīgākais – tā ir dabiska. Vajadzības gadījumā abas segas var sakniedēt kopā un iegūt ļoti siltu segu.


Virskārta izgatavota no augstākās kvalitātes kokvilnas auduma. Segas iekšpusē ir 100% dabīgās vilnas pildījums.


Apsedzoties ar šo segu, bērnam pat vēsākajās rudens un ziemas naktīs būs veselīgs un patīkams miegs.

virssegas
virssegas

SPILVENI

KOKVILNAS- SATĪNA SPILVENI

Kokvilnas- satīna spilvens ar 100% merīnaitas pildījumu.


Spilvens nodrošina termoregulāciju, ir gaisa caurlaidīgs, neļauj sakarst galvai, pasargā no svīšanas un putekļu ērcīšu vairošanās. Spilvena pildījums ir ietverts kokvilnas audumā, tam ir speciāls materiāls, kas ir gaisa caurlaidīgs, antialerģisks un atsperīgs, tāpēc spilvens nezaudē savu formu.


Spilvena pildījuma sānā ir iešūts rāvējslēdzējs, un iekšējo pildījumu var viegli izņemt. Tas ir ļoti svarīgi, jo tādējādi paši, ļoti ērti, varat mainīt spilvena augstumu. Šāds spilvena pildījums spēj sniegt pareizu atbalstu kaklam, mugurai un galvai, kā arī nodrošina pareizu muguras pozu miega laikā.

spilveni

GULTAS VEĻA

KOKVILNAS- SATĪNA GULTAS VEĻA

Lai mazuļa miegs būtu salds, bet ikdiena krāsaina un priecīga, izrotājiet viņa istabu ar glītu gultas veļu.

Piedāvājam bērniem komplektus no īpaši mīksta, kvalitatīva kokvilnas- satīna auduma.


Mūsu gultas veļa ir īpaša ar ekskluzīvo dizainu un izcilo kvalitāti. Kas ir īpaši svarīgi- audums savu krāsu dzīvīgumu nezaudē daudzu gadu garumā, tāpēc variet būt droši- Jūsu bērns to novērtēs!

gultasvela

AKSESUĀRI

AKSESUĀRI JŪSU BĒRNA LABSAJŪTAI

Dažādi aksesuāri Jūsu mazuļa labsajūtai un komfortam!

 

Aitiņa 3- vienā. Bērnu rotaļlieta, spilventiņš un pudelītes turētājs, kurš ļauj saglabāt temperatūru kā ziemā, tā vasarā. Spilvens-rotaļlieta "Aitiņa" ir labākais mazuļa draugs spēlēm un miegam. Lieliska dāvana Jūsu mazulim!


Čības no dabīgas vilnas.Šīs čības palutinās kājas, uzturot to siltumu jau no pirmā uzvilkšanas brīža. Dabisko šķiedru dēļ čības ir maigas un patīkamas ādai, elpojošas.


Vilnas guļammaiss no vilnas. Guļammaiss nodrošinās optimālu temperatūru pārlieku nesakarstot vasarā un neatdziestot ziemā. Ērti lietojams, atverams ar rāvējslēdzēju.

aksesuari
bottom of page