Atsauksmes

Stāsts par mums un izaugsmi

Jūsu novērtējums mums ir ārkārtīgi svarīgs, jo tas teicami palīdz mums pastāvīgi uzlabot piedāvājumu sortimentu un servisu.

Iepazīstieties ar atsauksmēs par produkciju, sadarbību un kopīgiem notikumiem, ko ir snieguši mūsu klienti, un būsim ļoti pateicīgi, ja dalīsieties savos iespaidos!

Edmunds no Tukuma

Tikšanās bija interesanta, neko par ārstnieciskajiem magnētiem agrāk nebijām dzirdējuši. Tagad pievērsīsim lielāku uzmanību savai veselībai, izmantojot ārstnieciskos magnētus.

Dace Saleniece

Paldies Lijas kundzei par šo veiksmīgi novadīto prezentāciju! Paldies par laipno uzņemšanu, par silto acu skatu, par mīļumu, kas nāk no viņas! Es guvu vērtīgu atziņu par to, cik piedāvātā produkcija ir augstvērtīga ilgtermiņā. Paldies!

Irēna Safarova

Uzzināju daudz jauna prezentācijas pasākumā - gan par veselīgu miegu, gan pareizu gulēšanu un aizsardzību no kaitīgiem starojumiem. Paldies par jauko pasākumu!

Juris Dekšņa

Uzzināju prezentācijā daudz jauna un interesanta. Patika Lijas stāstījums. Apsveru iespēju iegādāties magnētisko virsmatraci un spilvenu.

Aija Zommere

Produkcija ir laba. Iesaku cilvēkiem ar veselības problēmām izmēģināt. Prezentācija patika ļoti, jo viss tika izstāstīts skaidri un saprotami.

Ingrīda Janemane

Paldies par ļoti izsmeļošo un skaidrojošo informāciju par Merkuritas precēm. Domāju, ka prece ir veselību uzlabojoša. Prezentācija man ļoti patika, esmu uzzinājusi daudz jauna. Paldies, Lijai!

Anna no Tukuma

Uzzināju daudz ko jaunu savai veselībai - gan par magnētisko terapiju, gan Merkurita produkciju. Apsveru iespēju iegādāties virsmatrača komplektu nākammēnes. Paldies Lijai par jauko prezentācijas pasākumu!

Lolita no Kandavas Jēkabpils

Paldies par jauko pasākumu! Lija ļoti saprotami un interesanti stāstīja par magnētu terapiju un jaunākajiem piedāvājumiem. Apsveru iespēju iegādāties virsmatraci.

Lienīte Lesniece

Bija ļoti patīkami un interesanti uzzināt daudz ko jaunu. Iesaku Merkuritas produkciju droši iegādāties visiem - noteikti palīdzēs.

Jevdokija  Voronova, Jēkabpils

Ir pagājuši divi gadi, kopš mēs lietojam virsmatraci, segas un spilvenus, un ne reizes neesam nožēlojuši, ka esam nopirkuši šo preci. Esam izgulējušies un negribas celties. Paldies!

Liene no Kuldīgas

Milzīgs paldies Dacei par sirsnīgo uzņemšanu, pozitīvo attieksmi un virsmatraci, labsajūta ir manāmi izlabojusies, naktī vairs nav jāsvīst, par pirkumu esmu vairāk kā apmierināta. Plānoju iegādāties virsmatraci arī mammai. Visiem iesaku “Merkuritas” produkciju!

Silvija Cepurīte

Produkcija ir laba.Mums mājās ir dažādi izstrādājumi un esam apmierināti. Paldies!

Māra Mieze

Arī augustā iegādājos komplektu un esmu vairāk kā apmierināta. Iesaku iegādāties šos produktus. Kas var būt saldāks par miegu! :-)

Līvija no Vandzenes

Iegādājos matraci 2013. gada februārī. Guļu labi, nesāp mugura, pleci, kājas. Mazinājās sāpes rokās. Ļoti laba enerģija. Palielinājusies imūnsistēma.

Mairita no Talsiem

Iegādājos matraci ar spilvenu un apmēram pusgadu jau guļu. Jūtos ļoti labi, kad guļu, vairs nelauž muguru, kājās nemetas krampji. Vairs tik ļoti nesāp galva, esmu mierīgāka, neesmu tik nervoza. Darbā ļoti nogurstu, nevaru ne sagaidīt vakaru, kad tikšu gultā, jo tur ir tik labi. Kad apguļos, liekas, ka viss organisms atslābst. Paldies.

Māris Feldmanis

Es iegādājos matraci "Magnoflex" savam dēlam. Agrāk viņš pa nakti krāca, bieži modās, murgoja. Tagad pavisam savādāka gulēšana. No rītiem nevar pat pamodināt. Tas viss, pateicoties matracītim, citus izskaidrojumus nevaru atrast. Šo brīnummatraci ieteiktu visiem, kam bēdīgi ar gulēšanu.

Marta Dela Zonka

Gribēju pateikties Marutai Bosai par jauko vakaru un par burvīgo virsmatraci un spilvenu. Esmu tiešām no sirds laimīga, ka tomēr iegādājos iepriekš minētas preces. Man vairs nesāp mugura un galva, pat menstruālās sāpes nav tik lielas, kā bija agrāk. Un pats galvenais, ka es beidzot labi varu izgulēties. Ļoti labas preces un burvīga prezentācija. Paldies!

Kitija, Kuldīga

Mana vecmāmiņa mums ar māsu iegādājās virsmatraci un spilvenu. Atšķirība ir jūtama. Tagad varu ļoti labi gulēt. Kādreiz miegs bija ļoti traucēts. Pēc vairākiem gadiem izbaudu to, ka man vairs nesāp galva. Jūtams arī garastāvokļa uzlabojums, esmu smaidīgāka un vairs neesmu tik kašķīga. Tā kā māsai ir ceļa un muguras problēmas, viņa sāpes tikpat kā vairs nejūt. Paldies jūsu kompānijai par šo matraci un spilvenu! Beidzot mēs izbaudām labu miegu!

Silva

Es 2012. gada novembrī, darba kolēģes uzaicināta, devos uz prezentāciju. Talsu nov., Laidzes pag., "Ķīvīškrogā" prezentāciju vadīja SIA "MERKURITA" pārstāve Līga, kas ļoti interesanti un pārliecinoši stāstīja par "Magnoflex" produkciju.

32 gadus strādāju par daiļdārznieci. Šajā darbā veicu visus darbus, kas saistīti ar apstādījuma ierīkošanu un kopšanu. Tas ir fizisks darbs jebkādos laika apstākļos. Bieži sāp mugura, tirpst rokas, gurst kājas, kā arī naktī nevarēju gulēt. No rīta nejutos atpūtusies. Naktī bieži modos, jo likās, ka ir auksti. Noklausoties stāstījumu par "Magnoflex"  produkciju, visu redzot, visu apskatot, sapratu šī ir mana iespēja. Tā arī izlēmu iegādāties divvietīgo komplektu – virsmatraci, segu un divus spilvenus. Ar iegādāto komplektu esmu ļoti apmierināta. Un ne tikai es, bet arī mans dzīves draugs, kas pēc komandējumiem alkst atpūsties mūsu siltajā un ērtajā gultā. Apguļoties aizmiegam ātri. Nejūtam muguras sāpes, netirpst rokas. No rīta mostamies ar smaidu un jūtamies atpūtušies. Brīvdienās arī dienas laikā, ja māc nogurums, apguļos kaut uz īsu brītiņu – viss pāriet. Saviem bērniem parasti saku: "Guļu kā lācis, lecu kā stirna!" Liels paldies!!!

Rasma Mitkeviča

Vēlos pateikt Marutai Bošai paldies par prezentāciju Ādažos 9 martā. Biju laimējusi loterijā balvu, ko arī saņēmu. Pati nodarbojos ar netradicionālo medicīnu, esmu priecīga par šo produkciju. Man pamatdarbs ir uz kājām 11 stundas, vīram stresa darbs – autobusa šoferis. Lietojam jau gandrīz nedēļu un esam priecīgi, ka no rīta var pamosties labi izgulējies, nekur nekas nesāp. Ja var aiziet uz darbu smaidošs, tad viss veicas gludi.

Lolita no Talsiem

Matraci un spilvenu iegādājos pagājušajā 2013. gadā. Sākums bija ļoti dīvains, matracis un spilvens gan gultā, gan uz grīdas. Nu jau esmu pie matrača un spilvena pieradusi un guļu ļoti labi, esmu atpūtusies. Paldies.

Katja

Iegādājos vienvietīgo matraci un spilvenu. Guļu ļoti labi, salīdzinot, kā gulēju. Ceļu sāpes ir remdējušās, no rīta pamostos izgulējusies un ar labu garastāvokli. Galvas sāpes ir pazudušas, esmu mierīgāka, neesmu vairs tik uzvilkta. Es esmu ļoti apmierināta ar iegādāto produktu un nenožēloju, ka paņēmu. Liels paldies par šo izstrādājumu!

Kitija no Dundagas

Iegādājos virsmatraci savai meitai. Meita Ilga (12 gadi) guļ uz matrača un zem vilnas segas. Divu mēnešu laikā ir uzlabojusies veselība, ar miegu viss ir kārtībā. Paldies!

Marija no Talsiem

Iegādājos 2013. gadā jūnijā matraci "Magnoflex" un spilvenu "Diena un Nakts". Uzlabojās miega kvalitāte, pazuda osteohondroze un netirpst vairāk kājas. Mugura naktīs nesāp.

Rudīte no Stendes

Iegādājos spilvenu un matracīti. Galva nesāp, lietojot spilvenu. Spiediens normāls. No matrača lietošanas – nesāp vairs kājas, nesāp mugura, vakaros savilkti pleci, no rīta viss kārtībā. Esmu ļoti apmierināta. Tūskas no rīta vairs nav. Guļu labi.

Sarmīte

Sirsnīgs paldies Marutai par prezentāciju Ādažos 2013. gada vasarā! Matracis un spilveni ar sudraba pavedieniem ir lieliski saldam, veselīgam un kolosālam miegam! Iesakām visiem!!! Lai veselība jums un mums!!! Pateicībā – Sarmīte un Juris Carnikavā

Sindija no Rīgas

Mamma uzdāvināja uz Ziemassvētkiem matraci un spilvenus. Sāku gulēt uz matrača un spilvena – ļoti jūtamas izmaiņas, garastāvoklis, veselības problēmas uzlabojās, bezmiegs un imūnsistēma atjaunojusies. Dzīvesprieks un veselība ir atjaunojusies. Viss beidzot ir uzlabojies, un arī draugam miegs ir uzlabojies, vairs nav murgu. No rīta pieceļoties ir jūtams dzīvesprieks un jūtu, ka esmu sprigana. Paldies mammai par labāko dāvanu man un draugam!

Nade

Esmu ļoti pateicīga SIA "Merkurita" par lielisko produkciju, kura patiešām dara brīnumus. Iepriekš naktī bieži modos, jo kājā jutu nepatīkamu tirpoņu. Kopš esmu iegādājusies "Merkuritas" apakšsegu un spilvenu, esmu aizmirsusi, ko nozīmē šī nepatīkamā sajūta. Paldies, vēlu jums veiksmi un ilgu darbību, jo tāda produkcija ir nepieciešama ikvienam cilvēkam.

Dita

Liels paldies Irēnai par profesionāli sagatavoto, interesanto, dinamisko un iedvesmojošo prezentāciju kafejnīcā "Maska"! Laiks paskrēja nemanot gan nopietnās sarunās, gan smieklos un jautrībā; uzzinājām daudz jauna – šīs zināšanas noteikti noderēs turpmāk. Irēna, lai Jums laimīgs 2013. gads, lai lieliska veselība un veiksme it visā!

Anita Krūmiņa ar kolēģiem

Mīļs paldies Nelli par firmas "Merkurita" izstrādājumu produkciju prezentāciju vakar, 28.11.2012. Konventas sētas kafejnīcā. Vēlreiz liels paldies par jauki pavadīto vakaru...

Vitālijs

Pateicamies Rantai Ošai, "Merkurita" darbiniecei, par jauku Prezentāciju kafejnīcā "Glendeloka" Cēsīs. Novēlam Jums un jūsu firmai tikpat siltu un veselīgu nākotni! Ar cieņu Dolganovu ģimene!

Iesūtīja Skaidrite Kralliša un pārējie

Sveicināti! Paldies, Nelli, par jauko prezentāciju 18.06.2012. svinību namā "Eleonora"!

Inese Beča

Paldies Anitai, firmas "Merkurita" darbiniecei, par interesanto prezentāciju kafejnīcā Apē. Braucot uz šo prezentāciju, nedomājām, ka izdarīsim pasūtījumu, bet Anita mūs spēja pārliecināt par šo preci un mēs iegādājāmies virspalagu ar sudraba pavedieniem. Gulēt uz šī virspalaga tiešām ir bauda. Cilvēks daļu no savas dzīves pavada guļot, un svarīgi, lai šis miegs būtu kvalitatīvs un labs. Ar cieņu Inese un Juris Beči. Lai Jums veicas!

Dita

Liels paldies Irēnai par profesionāli sagatavoto, interesanto, dinamisko un iedvesmojošo prezentāciju kafejnīcā "Maska"! Laiks paskrēja nemanot gan nopietnās sarunās, gan smieklos un jautrībā: uzzinājām daudz jauna – šīs zināšanas noteikti noderēs turpmāk. Irēna, lai jums laimīgs 2013. gads, lai lieliska veselība un veiksme it visā!

Марина

Большое спасибо Симоне за презентацию, которая прошла в Риге, в кафе Priedite, профессионально, доходчиво и наглядно, заинтересовало многое, ещё раз большое спасибо! Марина, Алла, Людмила, 03.03.2012.

Rasma Vēbere

Es lietoju "Merkuritas" produkciju un ir ļoti labas atsauksmes par paladziņu ar sudraba diegiem. Šobrīd iegādājos paladziņu ar magnētu un spilvenu.

Ivars Ēlerts

Bijām ļoti interesantā prezentācijā, ko vadīja Irēna (19.01.2017. 12:00, kafejnīcā "Maska"). Viņa ne tikai labi iepazīstināja ar pieejamiem produktiem, bet arī eksperimentāli parādīja to ekranējošās īpašības. Varējām pat pārbaudīt savu mobilo telefonu elektromagnētisko starojumu. Paldies!

Aigars Petersons

Esmu iegādājies virsmatraci ar sudraba diegu, kamieļvilnas. Esmu ļoti apmierināts, jo labāks miegs un labāka pašsajūta. Iegādājos pie Ainas Golmeisteres Līvānos. Iesaku visiem šo produkciju.

Elīna Strajuma

Iegādājos virsmatraci, guļu loti labi, un ir pazudušas muguras sāpes.

Mārīte Skrunda

Paldies Liesmai par jauki pavadīto laiku 20.01.2017. Skrundas "Rančo". Produkcija teicama.