Atsauksmes

Stāsts par mums un izaugsmi

Jūsu novērtējums mums ir ārkārtīgi svarīgs, jo tas teicami palīdz mums pastāvīgi uzlabot piedāvājumu sortimentu un servisu.

Iepazīstieties ar atsauksmēs par produkciju, sadarbību un kopīgiem notikumiem, ko ir snieguši mūsu klienti, un būsim ļoti pateicīgi, ja dalīsieties savos iespaidos!

Līdz 35
35 -50
50+
hCaptcha

Ilga no Valmieras

Paldies par ļoti jauko, atsaucīgo aģenti Līviju, kura nemainīgi jau trešo reizi 10 gadu laikā nemainīgi ir laipna, ātra un atrod piedāvājumu vai risinājumu dažādām dzīves situācijām. Un paldies Merkurita LV par super labo produkciju- nenožēloju nevienu centu ieguldot virsmatrača ar sudraba diegu pārklājumu (10gadi), SATĪNA spilventiņa, Vasaras segas Floras (5gadi) iegādi, līdz ar to iegādājos vēl vienu vasaras un ziemas segu :)Iesaku!

Regīna Artmane- Hartmane.

Šovokar 09.09.21., man atkal bija iespēja būt firmas MERKURITA viesim- prezentācijā, kurā sańēmu arī laimestu- jauku spilventińu relaksācijai. Nu jau vairāk kā 10 gadus lietoju šīs firmas produkciju. Pirmie bija virsmatracis ar sudraba diegiem un mašīnas sēdekła pārklāju ar sudraba diegiem. Nevaru iedomāties ne savu gultu, ne auto bez šiem labumiem. Sešus gadus atgūties no ikdienas stresa un saspringuma man palīdz MAGNOFLEXS spilvens, un divas gadus arī MAGNOFLEX virsmatracis. Gułu cieši un łoti labi, netirpst naktīs kājas un rīti ir skaidru galvu, un naktīs nekas nesāp. Gulta vienmēr silta, pat ja istabā vēsi rudens vakaros, bet vasarā nav jāsvīst…..Paldies saku Normundam par prasmi profesionāli un pārliecinoši iepazīstināt ar firmu MERKURITA un tās fantastiskajām precēm veselībai. Tiešām, iesaku, jo nepamēginājis neuzzināsi! Paldies, Regīna no Talsu novada!

Ilmārs Balodis

Mūsu ģimenei ir ļoti labi pazīstama produkcija no Merkuritas. Jau gadiem lietojam vilnas segas un spilvenus. Ļoti labi kalpo arī kokvilnas segas ar vilnas pildījumu.

Zenta Līduma

Lietoju daudz un dažādu tirgotāju vilnas izstrādājumus, arī kvalitāte ir bijusi dažāda. Vilnas produkciju no Merkuritas varu tikai palielīt un ieteikt, jo kvalitāte tiešām ir ļoti laba un atbilstoša cenai.

Aivars Babrs

Veselības uzlabošanai Tukuma prezentācijā iegādājos Merkurita matraci ar magnētiem un spilvenu. Ieteica to mamma, kas jau vairākus gadus tādu lieto un ir Merkuritai ļoti pateicīga. Arī man beidzās krākšana un labi varu tagad gulēti.

Marita A.

Paldies par jauko pasākumu Tukumā! Beidzot tiku pie sava sapņu spilvena Magnoflex!


Aivars Andersons

Aptuveni pirms 10.gadiem iepazināmies ar Merkuritas produkciju jaukā prezentācijā. Esam ļoti apmierināti ar Merkuritas segām un virsmatraci. Iesaku!


Aija no Tukuma

Merkuritas prezentācija bija ļoti interesanta. Esmu jūsu kliente jau 5 gadus. Varu teikt tikai pašus labākos vārdus par preci, ko piedāvājat, jo pati to izmantoju. Šodien iegādājos virsmatraci ar magnētiem arī mammai. Paldies jums!

Līga L.

Paldies jaukajam un atraktīvajam Merkurita pārstāvim Rolandam Naglis par jauko un informatīvi bagāto pasākumu.

P.s. Merkuritas vilnas izstrādājumi ir ļoti labas kvalitātes un kalpo godam, iesaku.

Biruta Kupse

5 gadus atpakal esmu iegādājusies matraci esmu loti apmierināta divus gadus atpakaļ iegādājos divus spilvenus un ari esmu loti apmierinata.Šodien esmu uz prezentāciju pie Lasmas un prezentācija bija loti interesanta un noderiga.Izvēlejos sev lai uzlabotu veselibu dažus produktus.Paldies

Ināra

Mīļš paldies Lijai par interesanto un jauko stāstījumu. Nopirku pirms nedeļas magnētu matrača komplektu mammai - viņa tiešām jūtas daudz labāk tagad. Miegs pie viņas ir atgriezies! Lai jums laba veselība par to!


Arta G.

Esmu patīkami pārsteigta par Merkuritas magnētiskā virsmatrača doto efektu manai veselībai. Kājas vairs netirpst, spranda nesāp, galva nedūc - beidzot varu normāli izgulēties. Lija, Jūs mani burtiski izglābāt no sāpēm. Paldies liels!

Inita B. Tukums

Man ļoti patika Tukuma prezentācijā, bija jauka un mājīga gaisotne. Menedžere izsmeļoši un saprotami iepazīstināja ar jaunāko gaisa jonizētāju. Nolēmu to iegādāties un esmu ļoti apmierināta. Elpoju kalnu gaisu 24h diennaktī.

Irēna. Z.

Jau sen esmu pazīstama ar Merkuritas prodikciju! Lietoju vilnas segas un esmu ļoti apmierināta ar kvalitāti! Patīkami bija tikties ar atraktīvo Merkurita pārstāvi Rolandu Alūksnē. Ļoti daudz noderīgas informācijas par Magnoflex un gaisa jonizatoru!

Guna Pudule

Liels paldies Merkurita komandas ekspertam – Maijai par novadīto lekciju/prezentāciju par uzņēmuma piedāvātajiem produktiem šī gada 20.novembrī Aizkrauklē. Ar aizrautību klausījāmies Maijas stāstītajā un bija ļoti interesanti. Apbrīnas vērtas ir viņas zināšanas pat par tādām specifiskām lietām kā elektromagnētiskais lauks un tās ietekme uz veselību jomu. Tiešām eksperts ar lielo burtu. Merkurita komanda var lepoties ar tādu kolēģi!

Lai Merkurita komandai panākumi arī nākotnē!

Roberts, Vija

Paldies Svetlanai par jauko satikšanos Bauskā 16.12.21 un izsmeļošo stāstījumu. Merkuritas produktus izmantojam jau vairākus gadus un esam pārliecinājušies par to kvalitāti un spēju uzlabot mūsu veselību. Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Maruta Raupa

Bija ļoti jauks pasākums Tukumā. Menedžere Lija ļoti interesanti stāstīja par magnētu terapiju. Atklāju daudz jaunas informācijas sev. Dažas lietas savā dzīvē noteikti mainīšu, lai sāktu uzlabot veselību. Žēl, ka nezināju par jūsu uzņēmuma piedāvāto produkciju agrāk. Noteikti izmantošu kādu no piedāvājumiem.

Daiga no Tukuma

Ar lielu prieku piedalījos Merkurita produkcijas prezentācijas pasākumā Tukumā. Kaut piedalījos tajā jau otro reizi, bija interesanti uzzināt jaunumus un atsvaidzināt piemirsto informāciju. Veiksmi jums un labus klientus!

Aija no Engures

Tukuma birojā mūs sagaidīja Lija un ļoti laipni iepazīstināja ar firmas "Merkurita" produkciju. Stāstījums bija ļoti izsmeļošs un saprotams.Pateicos par iegūtajām zināšanām veselības uzlabošanā.

Valda no Engures

Paldies Lijai par saprotamo un aizraujošo stāstījumu Merkuritas produkcijas prezentācijā! Iegādājos magnētiskās iekšzoles kāju veselības uzlabošanai. Vēlu firmai veiksmi un daudz klientus!


Ilze Brīvule

Paldies par jauko pasākumu Bauskā,kuru vadīja Sveta. Ļoti jauka vadītāja, super labi izstāstīja par Merkuritas produkciju. Ceru uz Merkuritas sadarbību arī turpmāk. Paldies Jums!  

Ilona Meldrāja

Ļoti apmierināta ar konsultantes Liesmas informāciju,daudz jauna uzzināju. 
Laba produkcija savai veselībai.
Lai turpmāk daudz klientu. 

Gunta Kurjanoviča

Biju uz prezentāciju,kuru vadīja Iveta.Daudz interesanta,daudz jauna uzzināju-bij par ko arī padomāt! Bija jauka tikšanās!
Iegādājos magnētisko matraci un muguras jostu.Ticu,ka palīdzēs! Par pārmaiņām rakstīšu un padalīšos ar visiem!
Paldies Ivetai!

Aija no Tukuma

Merkuritas prezentācija bija ļoti interesanta. Esmu jūsu kliente jau 5 gadus. Varu teikt tikai pašus labākos vārdus par preci, ko piedāvājat, jo pati to izmantoju. Šodien iegādājos virsmatraci ar magnētiem arī mammai. Paldies jums!


Arnis no Tukuma

Bijām Jūsu prezentācijā, kas mums ļoti patika. Iegādājos madraci ar magnētu un esu laimīgs, jo beidzot varu normāli izgulēties. Super!

Valērijs Liepnieks

Esmu ļoti pateicīgs Merkuritai un viņu pārstāvim Rolandam, par to, ka man ir virsmatracis ar magnētiem kuru lietoju jau pusotru gadu. Tas tiešām ir uzlabojis manu veselību. Paldies Jums. Iesaku!

Regīna Artmane- Hartmane

Lietoju vairàkus firmas Merkurita izstràdàjumus: Spilvenu, virsmatraci ar magnètiem. Esmu loti apmierinàta, uzlabojusies miega kvalitàte, kàjàs pazuduši nakts krampji. Jūtos lieliski! Paldies firmai! 09.09.2021.

Tatjana Jakutāviča

Ļoti laba produkcija. Labāks miegs, labāka pašsajūta. Iesaku arī citiem.

Regīna Artmane- Hartmane

Šovakar 09.09.21., man atkal bija iespēja būt firmas MERKURITA viesim- prezentācijā, kurā sańēmu arī laimestu- jauku spilventińu relaksācijai. Nu jau vairāk kā 10 gadus lietoju šīs firmas produkciju. Pirmie bija virsmatracis ar sudraba diegiem un mašīnas sēdekła pārklāju ar sudraba diegiem. Nevaru iedomāties ne savu gultu, ne auto bez šiem labumiem. Sešus gadus atgūties no ikdienas stresa un saspringuma man palīdz MAGNOFLEXS spilvens, un divas gadus arī MAGNOFLEX virsmatracis. Gułu cieši un łoti labi, netirpst naktīs kājas un rīti ir skaidru galvu, un naktīs nekas nesāp. Gulta vienmēr silta, pat ja istabā vēsi rudens vakaros, bet vasarā nav jāsvīst…..Paldies saku Normundam par prasmi profesionāli un pārliecinoši iepazīstināt ar firmu MERKURITA un tās fantastiskajām precēm veselībai. Tiešām, iesaku, jo nepamēginājis neuzzināsi! Paldies, Regīna no Talsu novada!


Agnija Romanovska

Man bija ļoti interesanti un lietderīgi piedalīties Merkuritas pasākumā Tukumā. Uzrunāja firmas pārstāves Lijas stāstījums, uz visiem jautājumiem saņēmu izsmeļošas atbildes. Paldies jums!

Jeļena Tortišnaja

Merkurita prezentācija bija labā līmenī . Patika, kā menedžere Lija stāstīja par magnetoterapiju. Nopirku šofera pārklāju un esmu apmierināta.

Gaida Borovska

Bijām atvaļinājumā dzimtenē un trāpījāmies nejauši līdzi mammai uz Merkurita pasākumu. Ļoti patika, mammai paņēmām madraci ar magnētiem veselības nostiprināšanai. Paldies par jauko attieksmi un interesanto stāstījumu Lijai.

Aivars Babrs

Veselības uzlabošanai Tukuma prezentācijā iegādājos Merkurita matraci ar magnētiem un spilvenu. Ieteica to mamma, kas jau vairākus gadus tādu lieto un ir Merkuritai ļoti pateicīga. Arī man beidzās krākšana un labi varu tagad gulēti.


Gunta Dreimane Tomsone

Paldies! Inese ir lieliska! Produkcija uzrunā un vēl ar vien nav pievīlusi senais pirkums!   

Zenta Līduma

Lietoju daudz un dažādu tirgotāju vilnas izstrādājumus, arī kvalitāte ir bijusi dažāda. Vilnas produkciju no Merkuritas varu tikai palielīt un ieteikt, jo kvalitāte tiešām ir ļoti laba un atbilstoša cenai.

Zigrīda Ķestere Ērgle

Esmu apmeklējusi daudz un dažādas prezentācijas - reti saturs un attieksme ir bijusi tā labākā. Taču Merkurits prezentācija Dobelē mani patīkami pārsteidza ar interesantu un ļoti noderīgu informāciju, kā arī ar brīnišķīgu tās pasniegšanas veidu, paldies Rolandam.

Inta Bērziņa

Paldies Gunāram no Merkurita! Iegādājos Magnoflex komplektu! Super!!!


Ilze Kalnbirze

Paldies Normundam par foršo , dinamisko un viegli uztveramo firmas Merkurita produkta prezentāciju. Pasākums bija patīkama pārmaiņa šajā dīvainajā laikā un iepazīstināja ar tiešām labu un kvalitatīvu produktu.

Aija no Smārdes

Stāstījums bija korekts un saprotams. Ļoti patika. Merkuritas kliente esmu jau daudzus gadus. iesaku visiem.


Ruta Legzdiņa

Labdien! Vakar, Aizkrauklē, bijām uz burvīgu Merkurita produkcijas prezentāciju. Paldies jaukajai, starojošai, ļoti zinošai un ar vēlmi palīdzēt apveltītai Jūsu darbiniecei Maijai. Nu jau vairākus gadus lietojam Jūsu produkciju, esam apmierināti. Paldies Jums!

Inga Sparāne

11.08. bija iespēja tikties ar jūsu pārstāvi Līgu pie mums Ventspilī, uzzināju daudz jaunu par jūsu produkciju.Bija ļoti interesanta un aizraujoša tikšanās...super.


Tatjana Mozgunova

Prezentacija patik, prezentaciju pasniedza Iveta, loti labi skaidroja, izstastija par Magneflex produkciju, kuru Es ari iegadajos prezentacijas laika, paldies!

Lauris

Varu teikt tikai to labāko par vilnas segām un spilveniem no Merkuritas. Paldies Jums!


Olga Ivanova

Man jau divus gadus ir mgnoflex produkcija, esmu ļoti priecīga ka to iegādājos! Tā man ļoti palīdz.

Ivars Kalniņš

Varu teikt tikai to labāko par vilnas segām un spilveniem no Merkuritas. Paldies Jums!


Ilga no Valmieras

Paldies par ļoti jauko, atsaucīgo aģenti Līviju, kura nemainīgi jau trešo reizi 10 gadu laikā nemainīgi ir laipna, ātra un atrod piedāvājumu vai risinājumu dažādām dzīves situācijām. Un paldies Merkurita LV par super labo produkciju- nenožēloju nevienu centu ieguldot virsmatrača ar sudraba diegu pārklājumu (10gadi), SATĪNA spilventiņa, Vasaras segas Floras (5gadi) iegādi, līdz ar to iegādājos vēl vienu vasaras un ziemas segu :)

Iesaku!

Evita, Talsi

Paldies, Normundam par izsmeļošo prezentāciju. Viela pārdomām. Uz tikšanos!

Dmitrijs Ivanovs

Vilnas produkcija no Merkuritas mūsu ģimenē ir jau aptuveni 5 gadus.

Esam ļoti apmierināti ar kvalitāti. Iesaku!

Anastasija Leppo

Mana vecmamma lieto magnoflex komplektu jau vairāk par gadu un ir priecīga par to, jo vairs nesāp kājas un miegs ir uzlabojies.

Šo komplektu iegādājās ļoti foršā pasākumā Rēzeknē, kuru vadīja Rolands. Patīkami pārsteidza tas, ka dāvanā pie šī komplekta vecmamma saņēma vilnas segu, bet man tika orandžs lietussargs!

Ilmārs Balodis

Mūsu ģimenei ir ļoti labi pazīstama produkcija no Merkuritas. Jau gadiem lietojam vilnas segas un spilvenus. Ļoti labi kalpo arī kokvilnas segas ar vilnas pildījumu.

Solvita L

Paldies par Magnolex virsmatraci. Tas tiešām palīdz. Iesaku citiem....

Gundega

Lietoju Merkurita vilnas segas un spilvenus jau gandrīz 10 gadus, esmu ļoti apmierināta.

Prieks bija par atkaltikšanos ar Merkurita pārstāvi.
Šoreiz paldies Rolandam - ļoti daudz noderīgas un svarīgas informācijas.

Imanta Slaidina

Augstas kvalitates preces! Esmu loti apmierinata, verojami veselibas uzlabojumi. Reali! Pargaja artits - acimredzami! Uzlabojusies zarnu darbiba!

Ieva Dreimane

Paldies, Inesei par izsmeļošo prezentāciju! Magnētiskais virs matracis uzrunāja! Uz tikšanos!

Madara Niedre

Paldies Ivetai par informatīvu "ekskursiju" veselības uzlabošanas pasaulē. Cik labi, ka tiek izstrādātas alternatīvas, kā sakārtot mentālo un fizisko veselību, neizmantojot mūsdienās zināmos medicīnas līdzekļus.

Benita no Tukuma

Paldies par jauko pasākumu Tukumā! 

Ļoti interesanti un saprotoši vadītāja Lija visu pastāstīja, tas mani uzrunāja, kā rezultātā iegādājos auto sēdekļa pārvalku ar magnētiem, jo esmu jau agrāk nopirkusi Magnoflex madraci ar magnētiem un esmu ļoti apmierināta ar pirkumu.

Andrejs Valainis

Merkuritas magnētu matracis no kamieļvilnas ir 3 gadus, man tas ļoti patīk!

Evita Grinberga

Biju uz pasākumu Saldū pie Daces, ļoti patīk segas un spilveni. Pēc prezentācijas ir doma iegādāties kādu komplektu!

Aivars Andersons

Aptuveni pirms 10.gadiem iepazināmies ar Merkuritas produkciju jaukā prezentācijā.

Esam ļoti apmierināti ar Merkuritas segām un virsmatraci. Iesaku!

Imants Diedišķis

Jūsu produkciju jau pirmo reizi iegādājos apmēram pirms pieciem gadiem. Magnetisko virsmatraci un spilvenu izmantoju joprojām. Jau pirmajā gadā tiku vaļā no kreisā pleca ostiohondrozes. Man matracis palīdz arī pie asinsvadu problēmām.Izmantoju arī vilnas segas. Esu ar jūsu produkciju ļoti apmierināts.

Anastasija Leppo

Mana vecmamma lieto magnoflex komplektu jau vairāk par gadu un ir priecīga par to, jo vairs nesāp kājas un miegs ir uzlabojies. Šo komplektu iegādājās ļoti foršā pasākumā Rēzeknē, kuru vadīja Rolands. Patīkami pārsteidza tas, ka dāvanā pie šī komplekta vecmamma saņēma vilnas segu, bet man tika oranžs lietussargs!

Imanta Slaidina

Augstas kvalitātes preces! Esmu ļoti apmierināta, vērojami veselibasuzlabojumi. Reali! Pargaja artrits - acimredzami! Uzlabojusies zarnudarbiba!

Madara Niedre

Paldies Ivetai par informatīvu "ekskursiju" veselības uzlabošanas pasaulē. Cik labi, ka tiek izstrādātas alternatīvas, kā sakārtot mentālo un fizisko veselību, neizmantojot mūsdienās zināmos medicīnas līdzekļus.

Ieva Dreimane

Paldies, Inesei par izsmeļošo prezentāciju! Magnētiskais virs matracis uzrunāja! Uz tikšanos!

Gunta Dreimane Tomsone

Paldies! Inese ir lieliska! Produkcija uzrunā un vēl ar vien nav pievīlis senais pirkums!

Gundega 

Lietoju Merkurita vilnas segas un spilvenus jau gandrīz 10 gadus, esmu ļoti apmierināta. Prieks bija par atkal tikšanos ar Merkurita pārstāvi. Šoreiz paldies Rolandam - ļoti daudz noderīgas un svarīgas informācijas.

Evita Grinberga

Biju uz pasākumu Saldū pie Daces, ļoti patīk segas un spilveni. Pēc prezentācijas ir doma iegādāties kādu komplektu!


Andrejs Valainis

Merkuritas magnētu matracis no kamieļvilnas ir 3 gadus, man tas ļoti patīk!

Benita no Tukuma

Paldies par jauko pasākumu Tukumā! Ļoti interesanti un saprotoši vadītāja Lija visu pastāstīja, tas mani uzrunāja, kā rezultātā iegādājos auto sēdekļa pārvalku ar magnētiem, jo esmu jau agrāk nopirkusi Magnoflex matraci ar magnētiem un esmu ļoti apmierināta ar pirkumu.

Imants Diedišķis

Jūsu produkciju jau pirmo reizi iegādājos apmēram pirms pieciem gadiem. Magnētisko virsmatraci un spilvenu izmantoju joprojām. Ja pirmajā gadā tiku vaļā no kreisā pleca ostiohondrozes. Man matracis palīdz arī pie asinsvadu problēmām. Izmantoju arī vilnas segas. Esmu ar jūsu produkciju ļoti apmierināts.

Jānis Zurovskis

Paldies, jauka un patīkama apkalpošana.

Aivars Andersons

Aptuveni pirms 10.gadiem iepazināmies ar Merkuritas produkciju jaukā prezentācijā. Esam ļoti apmierināti ar Merkuritas segām un virsmatraci. Iesaku!

Iveta Engurē

Prezentācija bija laba. Jaunas un interesantas zināšanas par sevi, savu ķermeni. Prieks klausīties!

Gunta Grīnberga

Paldies Ivetai par jauko prezentāciju. Izsmeļoša un noderīga informācija par šo preču lietošanu un nozīmi mūsu veselibai. Paldies! Cieņā!

Juris un Marija Velmeri

Sirsnīgi pateicamies par interesanto informāciju, kura uzrunāja lai uzlabotu Savu veselības stāvokli.Izsakam pateicību Ivetai.

Gita Muceniece

Paldies Ivetai par jauko prezentāciju. Izsmeļoša un noderīga informācija par šo preču lietošanu un nozīmi mūsu veselibai. Paldies! Cieņā!

Edmunds no Tukuma

Tikšanās bija interesanta, neko par ārstnieciskajiem magnētiem agrāk nebijām dzirdējuši. Tagad pievērsīsim lielāku uzmanību savai veselībai, izmantojot ārstnieciskos magnētus.

Dace Saleniece

Paldies Lijas kundzei par šo veiksmīgi novadīto prezentāciju! Paldies par laipno uzņemšanu, par silto acu skatu, par mīļumu, kas nāk no viņas! Es guvu vērtīgu atziņu par to, cik piedāvātā produkcija ir augstvērtīga ilgtermiņā. Paldies!

Irēna Safarova

Uzzināju daudz jauna prezentācijas pasākumā - gan par veselīgu miegu, gan pareizu gulēšanu un aizsardzību no kaitīgiem starojumiem. Paldies par jauko pasākumu!

Marita A.

Paldies par jauko pasākumu Tukumā! Beidzot tiku pie sava sapņu spilvena Magnoflex!

Juris Dekšņa

Uzzināju prezentācijā daudz jauna un interesanta. Patika Lijas stāstījums. Apsveru iespēju iegādāties magnētisko virsmatraci un spilvenu.

Aija Zommere

Produkcija ir laba. Iesaku cilvēkiem ar veselības problēmām izmēģināt. Prezentācija patika ļoti, jo viss tika izstāstīts skaidri un saprotami.

Ingrīda Janemane

Paldies par ļoti izsmeļošo un skaidrojošo informāciju par Merkuritas precēm. Domāju, ka prece ir veselību uzlabojoša. Prezentācija man ļoti patika, esmu uzzinājusi daudz jauna. Paldies, Lijai!

Anna no Tukuma

Uzzināju daudz ko jaunu savai veselībai - gan par magnētisko terapiju, gan Merkurita produkciju. Apsveru iespēju iegādāties virsmatrača komplektu nākammēnes. Paldies Lijai par jauko prezentācijas pasākumu!

Lolita no Kandavas Jēkabpils

Paldies par jauko pasākumu! Lija ļoti saprotami un interesanti stāstīja par magnētu terapiju un jaunākajiem piedāvājumiem. Apsveru iespēju iegādāties virsmatraci.

Lienīte Lesniece

Bija ļoti patīkami un interesanti uzzināt daudz ko jaunu. Iesaku Merkuritas produkciju droši iegādāties visiem - noteikti palīdzēs.

Jevdokija  Voronova, Jēkabpils

Ir pagājuši divi gadi, kopš mēs lietojam virsmatraci, segas un spilvenus, un ne reizes neesam nožēlojuši, ka esam nopirkuši šo preci. Esam izgulējušies un negribas celties. Paldies!

Liene no Kuldīgas

Milzīgs paldies Dacei par sirsnīgo uzņemšanu, pozitīvo attieksmi un virsmatraci, labsajūta ir manāmi izlabojusies, naktī vairs nav jāsvīst, par pirkumu esmu vairāk kā apmierināta. Plānoju iegādāties virsmatraci arī mammai. Visiem iesaku “Merkuritas” produkciju!

Silvija Cepurīte

Produkcija ir laba.Mums mājās ir dažādi izstrādājumi un esam apmierināti. Paldies!

Māra Mieze

Arī augustā iegādājos komplektu un esmu vairāk kā apmierināta. Iesaku iegādāties šos produktus. Kas var būt saldāks par miegu! :-)

Līvija no Vandzenes

Iegādājos matraci 2013. gada februārī. Guļu labi, nesāp mugura, pleci, kājas. Mazinājās sāpes rokās. Ļoti laba enerģija. Palielinājusies imūnsistēma.

Mairita no Talsiem

Iegādājos matraci ar spilvenu un apmēram pusgadu jau guļu. Jūtos ļoti labi, kad guļu, vairs nelauž muguru, kājās nemetas krampji. Vairs tik ļoti nesāp galva, esmu mierīgāka, neesmu tik nervoza. Darbā ļoti nogurstu, nevaru ne sagaidīt vakaru, kad tikšu gultā, jo tur ir tik labi. Kad apguļos, liekas, ka viss organisms atslābst. Paldies.

Māris Feldmanis

Es iegādājos matraci "Magnoflex" savam dēlam. Agrāk viņš pa nakti krāca, bieži modās, murgoja. Tagad pavisam savādāka gulēšana. No rītiem nevar pat pamodināt. Tas viss, pateicoties matracītim, citus izskaidrojumus nevaru atrast. Šo brīnummatraci ieteiktu visiem, kam bēdīgi ar gulēšanu.

Marta Dela Zonka

Gribēju pateikties Marutai Bosai par jauko vakaru un par burvīgo virsmatraci un spilvenu. Esmu tiešām no sirds laimīga, ka tomēr iegādājos iepriekš minētas preces. Man vairs nesāp mugura un galva, pat menstruālās sāpes nav tik lielas, kā bija agrāk. Un pats galvenais, ka es beidzot labi varu izgulēties. Ļoti labas preces un burvīga prezentācija. Paldies!

Kitija, Kuldīga

Mana vecmāmiņa mums ar māsu iegādājās virsmatraci un spilvenu. Atšķirība ir jūtama. Tagad varu ļoti labi gulēt. Kādreiz miegs bija ļoti traucēts. Pēc vairākiem gadiem izbaudu to, ka man vairs nesāp galva. Jūtams arī garastāvokļa uzlabojums, esmu smaidīgāka un vairs neesmu tik kašķīga. Tā kā māsai ir ceļa un muguras problēmas, viņa sāpes tikpat kā vairs nejūt. Paldies jūsu kompānijai par šo matraci un spilvenu! Beidzot mēs izbaudām labu miegu!

Silva

Es 2012. gada novembrī, darba kolēģes uzaicināta, devos uz prezentāciju. Talsu nov., Laidzes pag., "Ķīvīškrogā" prezentāciju vadīja SIA "MERKURITA" pārstāve Līga, kas ļoti interesanti un pārliecinoši stāstīja par "Magnoflex" produkciju.

32 gadus strādāju par daiļdārznieci. Šajā darbā veicu visus darbus, kas saistīti ar apstādījuma ierīkošanu un kopšanu. Tas ir fizisks darbs jebkādos laika apstākļos. Bieži sāp mugura, tirpst rokas, gurst kājas, kā arī naktī nevarēju gulēt. No rīta nejutos atpūtusies. Naktī bieži modos, jo likās, ka ir auksti. Noklausoties stāstījumu par "Magnoflex"  produkciju, visu redzot, visu apskatot, sapratu šī ir mana iespēja. Tā arī izlēmu iegādāties divvietīgo komplektu – virsmatraci, segu un divus spilvenus. Ar iegādāto komplektu esmu ļoti apmierināta. Un ne tikai es, bet arī mans dzīves draugs, kas pēc komandējumiem alkst atpūsties mūsu siltajā un ērtajā gultā. Apguļoties aizmiegam ātri. Nejūtam muguras sāpes, netirpst rokas. No rīta mostamies ar smaidu un jūtamies atpūtušies. Brīvdienās arī dienas laikā, ja māc nogurums, apguļos kaut uz īsu brītiņu – viss pāriet. Saviem bērniem parasti saku: "Guļu kā lācis, lecu kā stirna!" Liels paldies!!!

Rasma Mitkeviča

Vēlos pateikt Marutai Bošai paldies par prezentāciju Ādažos 9 martā. Biju laimējusi loterijā balvu, ko arī saņēmu. Pati nodarbojos ar netradicionālo medicīnu, esmu priecīga par šo produkciju. Man pamatdarbs ir uz kājām 11 stundas, vīram stresa darbs – autobusa šoferis. Lietojam jau gandrīz nedēļu un esam priecīgi, ka no rīta var pamosties labi izgulējies, nekur nekas nesāp. Ja var aiziet uz darbu smaidošs, tad viss veicas gludi.

Lolita no Talsiem

Matraci un spilvenu iegādājos pagājušajā 2013. gadā. Sākums bija ļoti dīvains, matracis un spilvens gan gultā, gan uz grīdas. Nu jau esmu pie matrača un spilvena pieradusi un guļu ļoti labi, esmu atpūtusies. Paldies.

Katja

Iegādājos vienvietīgo matraci un spilvenu. Guļu ļoti labi, salīdzinot, kā gulēju. Ceļu sāpes ir remdējušās, no rīta pamostos izgulējusies un ar labu garastāvokli. Galvas sāpes ir pazudušas, esmu mierīgāka, neesmu vairs tik uzvilkta. Es esmu ļoti apmierināta ar iegādāto produktu un nenožēloju, ka paņēmu. Liels paldies par šo izstrādājumu!

Kitija no Dundagas

Iegādājos virsmatraci savai meitai. Meita Ilga (12 gadi) guļ uz matrača un zem vilnas segas. Divu mēnešu laikā ir uzlabojusies veselība, ar miegu viss ir kārtībā. Paldies!

Marija no Talsiem

Iegādājos 2013. gadā jūnijā matraci "Magnoflex" un spilvenu "Diena un Nakts". Uzlabojās miega kvalitāte, pazuda osteohondroze un netirpst vairāk kājas. Mugura naktīs nesāp.

Rudīte no Stendes

Iegādājos spilvenu un matracīti. Galva nesāp, lietojot spilvenu. Spiediens normāls. No matrača lietošanas – nesāp vairs kājas, nesāp mugura, vakaros savilkti pleci, no rīta viss kārtībā. Esmu ļoti apmierināta. Tūskas no rīta vairs nav. Guļu labi.

Sarmīte

Sirsnīgs paldies Marutai par prezentāciju Ādažos 2013. gada vasarā! Matracis un spilveni ar sudraba pavedieniem ir lieliski saldam, veselīgam un kolosālam miegam! Iesakām visiem!!! Lai veselība jums un mums!!! Pateicībā – Sarmīte un Juris Carnikavā

Sindija no Rīgas

Mamma uzdāvināja uz Ziemassvētkiem matraci un spilvenus. Sāku gulēt uz matrača un spilvena – ļoti jūtamas izmaiņas, garastāvoklis, veselības problēmas uzlabojās, bezmiegs un imūnsistēma atjaunojusies. Dzīvesprieks un veselība ir atjaunojusies. Viss beidzot ir uzlabojies, un arī draugam miegs ir uzlabojies, vairs nav murgu. No rīta pieceļoties ir jūtams dzīvesprieks un jūtu, ka esmu sprigana. Paldies mammai par labāko dāvanu man un draugam!

Nade

Esmu ļoti pateicīga SIA "Merkurita" par lielisko produkciju, kura patiešām dara brīnumus. Iepriekš naktī bieži modos, jo kājā jutu nepatīkamu tirpoņu. Kopš esmu iegādājusies "Merkuritas" apakšsegu un spilvenu, esmu aizmirsusi, ko nozīmē šī nepatīkamā sajūta. Paldies, vēlu jums veiksmi un ilgu darbību, jo tāda produkcija ir nepieciešama ikvienam cilvēkam.

Dita

Liels paldies Irēnai par profesionāli sagatavoto, interesanto, dinamisko un iedvesmojošo prezentāciju kafejnīcā "Maska"! Laiks paskrēja nemanot gan nopietnās sarunās, gan smieklos un jautrībā; uzzinājām daudz jauna – šīs zināšanas noteikti noderēs turpmāk. Irēna, lai Jums laimīgs 2013. gads, lai lieliska veselība un veiksme it visā!

Anita Krūmiņa ar kolēģiem

Mīļs paldies Nelli par firmas "Merkurita" izstrādājumu produkciju prezentāciju vakar, 28.11.2012. Konventas sētas kafejnīcā. Vēlreiz liels paldies par jauki pavadīto vakaru...

Vitālijs

Pateicamies Rantai Ošai, "Merkurita" darbiniecei, par jauku Prezentāciju kafejnīcā "Glendeloka" Cēsīs. Novēlam Jums un jūsu firmai tikpat siltu un veselīgu nākotni! Ar cieņu Dolganovu ģimene!

Inese Beča

Paldies Anitai, firmas "Merkurita" darbiniecei, par interesanto prezentāciju kafejnīcā Apē. Braucot uz šo prezentāciju, nedomājām, ka izdarīsim pasūtījumu, bet Anita mūs spēja pārliecināt par šo preci un mēs iegādājāmies virspalagu ar sudraba pavedieniem. Gulēt uz šī virspalaga tiešām ir bauda. Cilvēks daļu no savas dzīves pavada guļot, un svarīgi, lai šis miegs būtu kvalitatīvs un labs. Ar cieņu Inese un Juris Beči. Lai Jums veicas!

Dita

Liels paldies Irēnai par profesionāli sagatavoto, interesanto, dinamisko un iedvesmojošo prezentāciju kafejnīcā "Maska"! Laiks paskrēja nemanot gan nopietnās sarunās, gan smieklos un jautrībā: uzzinājām daudz jauna – šīs zināšanas noteikti noderēs turpmāk. Irēna, lai jums laimīgs 2013. gads, lai lieliska veselība un veiksme it visā!

Марина

Большое спасибо Симоне за презентацию, которая прошла в Риге, в кафе Priedite, профессионально, доходчиво и наглядно, заинтересовало многое, ещё раз большое спасибо! Марина, Алла, Людмила.

Rasma Vēbere

Es lietoju "Merkuritas" produkciju un ir ļoti labas atsauksmes par paladziņu ar sudraba diegiem. Šobrīd iegādājos paladziņu ar magnētu un spilvenu.

Ivars Ēlerts

Bijām ļoti interesantā prezentācijā, ko vadīja Irēna. Viņa ne tikai labi iepazīstināja ar pieejamiem produktiem, bet arī eksperimentāli parādīja to ekranējošās īpašības. Varējām pat pārbaudīt savu mobilo telefonu elektromagnētisko starojumu. Paldies!

Aigars Petersons

Esmu iegādājies virsmatraci ar sudraba diegu, kamieļvilnas. Esmu ļoti apmierināts, jo labāks miegs un labāka pašsajūta. Iegādājos pie Ainas Golmeisteres Līvānos. Iesaku visiem šo produkciju.

Elīna Strajuma

Iegādājos virsmatraci, guļu loti labi, un ir pazudušas muguras sāpes.

Mārīte Skrunda

Paldies Liesmai par jauki pavadīto laiku 20.01.2017. Skrundas "Rančo". Produkcija teicama.