Dabiski un efektīvi produkti jūsu labsajūtai un veselībai

Vilnas izstrādājumi

Izvēloties vilnas izstrādājumus, jūs atklāsit, ka kvalitatīvs miegs ir spēcinošs un veicina pozitīvu attieksmi pret dzīvi.

Vilnas izstrādājumi ir jūsu sabiedrotais kvalitatīvas dzīves veidošanā – veselīgs miegs, enerģija un komforts.

Kad guļat uz vilnas virsmatrača, apsedzaties ar vilnas segu, galvu liekat uz vilnas spilvena, nervu sistēma nomierinās, iekaisuma procesi palēninās, sāpes samazinās un miegs kļūst dziļš un veldzējošs!

Kāpēc vilnas izstrādājumi?

 Dabiski rūpējas par veselīgu miegu un cīnās ar bezmiegu.

 Regulē optimālu temperatūru – vēsi vasarā, bet silti ziemā, ķermenis nesvīst.

 Palīdz atslābināties un izbaudīt atpūtu.
 Sekmē labāku pašsajūtu nomodā.

Vilnas produkcija

Vilnas virsmatrači

Vienmēr omulīga un patīkama guļasvieta!

Vilnas virsmatrači - Merkurita LV Produkcija

vilnas Segas

Vilnas segas uztur optimālu ķermeņa temperatūru.

Vilnas segas - Merkurita LV, SIA Produkcija

Vilnas Spilveni

Ļauj iegūt optimālu galvas atbalstu miega un atpūtas laikā.

Vilnas spilveni - Merkurita LV, SIA Produkcija

Gultasveļa

Radiet savu interjeru, izmantojot ekskluzīvu gultas veļu!

Gultasveļa - Merkurita LV, SIA Produkcija

Kitija no Dundagas

Iegādājos virsmatraci savai meitai. Meita Ilga (12 gadi) guļ uz matrača un zem vilnas segas. Divu mēnešu laikā ir uzlabojusies veselība, ar miegu arī viss ir kārtībā. Paldies!

Aigars Petersons

Esmu iegādājies virsmatraci ar sudraba diegu, kamieļvilnas. Esmu ļoti apmierināts, jo labāks miegs un labāka pašsajūta. Iegādājos pie Ainas Golmeisteres Līvānos. Iesaku visiem šo produkciju.

Rasma Vēbere

Es lietoju “Merkuritas” produkciju, un ir ļoti labas atsauksmes par virsmatraci ar sudraba diegiem.

Vilnas Virsmatrači

Virsmatracis “SILVER LIFE”

Uz katru kvadrātmetru tiek izmantoti 1000 grami vilnas. Stūros iestrādātas gumijas lentes, kuras stabili notur virsmatraci pie matrača. Virspuse ir no 100% dabīgās vilnas, kas ir savīta speciālā vijā.

Pirmkārt, šie savītie vilnas matiņi veic aktīvu mikro masāžu visas nakts garumā, tāpēc īpaši noderēs cilvēkiem ar sāpēm mugurā, locītavās, krustos, kā arī ja ir tirpstošas rokas un cilvēkiem ar specifisku asinsriti, kam salst rokas un kājas. Pateicoties īpašajai mikro masāžai, nervu sistēma nomierinās, iekaisuma procesi palēninās un sāpes samazinās.

Otrkārt, apakšpuse nošūta ar speciālu audumu, kurā ieausts sudraba diegu tīklojums. Šis sudraba diegu tīklojuma atstarojošais efekts, kuru nakti 6–8 stundu garumā, kad mūsu ķermenis ir pilnībā atslābināts un neaizsargāts, novērš elektromagnētiskā lauka un āderu kaitīgo iedarbību.

Treškārt, pateicoties sudraba antibakteriālajai iedarbībai, Jūs gulēsit higiēniski tīrā vidē. Jo no vienas puses virsmatracim ir 100% vilna, bet no otras puses ir audums, kurā ieausts sudraba diegu tīklojums. Savus gultas matračus mēs tīrām reti. Ja spilvenus un segas mēs varam iznest ārā un izpurināt, tad smagos matračus labākajā gadījumā izdauzām vai izsūcam ar putekļusūcēju.

Vilnas virsmatrači - Merkurita LV, SIA

Tāpat kā spilvenos, tā arī matračos atrodas vīrusi, baktērijas, putekļi un putekļu ērcītes. Uzklājot uz matrača virsmatraci “Silver Life”, Jūs gulēsit tīrā, higiēniskā vidē, kas pasargās Jūs no vīrusiem un dažādām baktērijām. Matracis “Silver Life” ir pieejams dažādos izmēros, iespējams arī izgatavot pēc pasūtījuma!

Āderu un elektromagnētiskā lauka negatīvā iedarbība uz cilvēku veselību

Āderu un elektromagnētiskā lauka iedarbība uz cilvēka organismu nav tūlītēja, tas notiek ilgākā laika periodā, jo cilvēka imūnsistēma šai iedarbībai pretojas. Taču ar gadiem organisma energoresursi iet mazumā, bet kaitīgais izstarojums nepavājinās. Tādēļ cilvēka organisms pastiprināti sāk zaudēt enerģiju, līdz enerģētiskie resursi tiek novājināti un finālā nonāk pie dažādām saslimšanām vai nopietnas slimības.

Pateicoties daudziem pētījumiem, ir noteikta sakarība starp esošo āderu un elektromagnētiskā lauka ietekmi un onkoloģiskām, sirds un asinsvadu, neiropsihiskām saslimšanām, locītavu slimībām. Āderu ietekme jūtama apmēram pēc 8 stundām, ja iedarbība bijusi tieša un nepārtraukta.

Pamatojoties uz visas pasaules zinātnieku ilggadēju un rūpīgu darbu, ir pierādīts, ka minētās saslimšanas daudziem slimniekiem saistās ar to, ka viņu guļvietas atradās āderu darbības rādiusā.

Tādās vietās cilvēkam var uznākt:

 • vispārējs vājums un izteikts nogurums,
 • galvas sāpes,
 • paaugstināta uzbudinātība,
 • miegainība vai bezmiegs,
 • atmiņas pasliktināšanās,
 • depresīvs garastāvoklis,
 • pastiprināta svīšana,
 • baiļu sajūta,
 • diskomforta sajūta,
 • krampji kājās,
 • pavājinās dzimumtieksme,
 • sāpes locītavās, krustos,
 • ja ir kādi iekaisumi, tad miega laikā, atrodoties āderu rādiusā, tie tikai pastiprinās.

Tieši miega laikā ir ļoti svarīgi sevi pasargāt no kaitīgo starojumu iedarbības, jo guļot cilvēka organisms ir pilnībā atslābinājies 6–8 stundas katru nakti, tāpēc āderu ietekme uz cilvēka veselību ir daudz spēcīgāka. 

Guļot uz virsmatrača “Silver Life”, Jūs būsiet pilnībā pasargāts no āderu un elektromagnētisko lauku kaitīgās iedarbības. Jo šis sudraba diegu tīklojums veido atstarojošo ekrānu. Līdz ar to miega laikā, kad esam pilnībā atslābinājušies, mūsu veselību neietekmēs faktori, ko neredzam, nedzirdam un nejūtam, proti, āderes un elektromagnētiskie lauki. Miegs ir dziļš un veselīgs!

Vilnas segas

Lai Jūs un Jūsu ģimene visas nakts garumā izbaudītu komfortablu, veselīgu un dziļu miegu, “Merkurita” piedāvā 100% vilnas segas.

Gulēt ar vilnas segu ir vienkārši tiešā un pārnestā nozīmē, Jums pietiks ar vienu segu, lai gūtu siltumu ziemā un veldzētos vasarā, jo tā teicami uztur optimālo ķermeņa temperatūru. Izvēlēties vispiemērotāko segu – merīnaitu vilnas, kamieļvilnas, “Silver Life”, kokvilnas segu ar vilnas pildījumu vai vasaras segu.

MERINO vilnas sega

Merino vilnas sega ir ļoti maiga, zīdaini mīksta, antialerģiska un sāpes remdinoša.

Vilna regulē temperatūru – ir komfortabli karstumā un ir silti patīkami aukstumā, tādēļ sega no vilnas piemērota lietošanai visos gadalaikos, ļoti piemērota cilvēkiem, kuri pastiprināti svīst, jo dabīgā aitas vilna ir gaisa caurlaidīga un ķermenis saņem nepieciešamo skābekļa daudzumu, kas būtiski atvieglo sirdsdarbību. Merino vilnas sega ir garants veselas sirds mūžam.

Vilna labvēlīgi iedarbojas uz ādu un locītavām, uzlabo asinsriti, kā rezultātā tiek noņemts diskomforts, ko rada osteohondroze, radikulīts, kaulu sāpes un samazinās nervu iekaisumu. 

Šī komfortablā merīnaitas vilnas sega izstrādāta speciāli Jūsu ērtībām, tā nodrošina dziļu un veselīgu miegu! 

Merino Vilnas Sega - Merkurita LV, SIA

Ļoti piemērota cilvēkiem, kuri pastiprināti svīst, jo dabīgā aitas vilna ir gaisa caurlaidīga un ķermenis saņem nepieciešamo skābekļa daudzumu, kas būtiski atvieglo sirdsdarbību.

“CAMEL” vilnas sega

Kamieļvilnai piemīt lieliskas termodinamiskās īpašības. Tā aizsargā un silda, kad ir auksts, un patīkami atsvaidzina tveicīgajā vasaras karstumā! Tā ne tikai nodrošina vienmērīgu temperatūru, bet arī lieliski absorbē mitrumu un ir īpaši gaisa caurlaidīga, kas nodrošina patīkamu un komfortablu gulēšanas vidi.

Kamieļvilna labvēlīgi iedarbojas uz ādu, jo tās sastāvā ir lanolīns, kas atjauno ādas elastību un ir ar antibakteriālu iedarbību. Kamieļa vilnas segas īpaši iesakām cilvēkiem ar specifisku asinsriti, kuriem salst rokas, kājas.

Kamieļvilnas segas iesakām kā ārstniecisku un profilaktisku līdzekli tādām saslimšanām kā muguras sāpes, galvassāpes, kaulu un locītavu sāpes, urīnceļu iekaisumi, asinsspiediena regulēšanai, alerģija.

Šī ekskluzīvā kamieļvilnas sega izstrādāta, lai Jūsu miegs būtu veselīgs, nomierinošs un veldzējošs!

Vilna neitralizē jonus. Pozitīva jonizācija ļoti negatīvi ietekmē cilvēka organisma sistēmu, kas izpaužas kā nogurums, muskuļu sāpes, pārlieks jutīgums. Vilna likvidē pozitīvo jonizāciju, nomainot to ar negatīvo, kura ir dabiska cilvēka organismam. Tāpēc ir svarīgi segties ar dabīgu kamieļvilnas segu, jo miegam ir jāatjauno organisma spēki.

Camel vilnas sega- Merkurita LV, SIA

Nodrošina vienmērīgu temperatūru, tā arī lieliski absorbē mitrumu un ir īpaši gaisa caurlaidīga, kas nodrošina patīkamu un komfortablu gulēšanas vidi.

Kokvilnas satīna sega, pildīta ar 100% dabīgu merino aitas vilnu

Sega, kas pildīta ar 100% dabīgu merīnaitas vilnu un nošūta ar viļņveida stepējumu, ļauj ādai elpot, tādēļ miegs ir dziļš un veselīgs. Šī sega ir viegla, silta un sniegs Jums vajadzīgo komfortu. Sega uztur vienmērīgu ķermeņa temperatūru, kas sniedz vislabākos apstākļus kvalitatīva miega nodrošināšanai.

Kokvilnas satīna audums ir tik augstvērtīgs un blīvs, ka nelaiž cauri putekļus, kas būtiski atvieglo segas kopšanu. Kokvilnas satīna maigais dabas pieskāriens ļaus Jums izbaudīt omulīgu un patīkamu katru nakti!

Kokvilna-satīna sega - Merkurita LV, SIA

Šī maigā kokvilnas satīna sega katru nakti ļaus Jums izbaudīt tās atsvaidzinošo un relaksējošo pieskārienu. Šīs segas ražošanā tiek izmantota pati jaunākā ražošanas tehnoloģija.

Vasaras sega

Šai elegantajai vasaras segai ir satīna-kokvilnas auduma apvalks, kas pildīts ar 100% merīnaitas vilnu un nošūts ar viļņveida stepējumu.

Kokvilnas satīns tiek izgatavots, izmantojot īpašu kokvilnas diega apstrādes un aušanas metodi, tādēļ tas ir blīvs, izturīgs un nedaudz spīdīgs. Tas atgādina atlasu vai pat zīdu. Sega kalpo ilgu laiku, ir izturīga, viegla, gaisa caurlaidīga. Tā ir viegli kopjama un – vissvarīgākais – tā ir dabiska. Kokvilnas satīns – tiem, kuri mīl dabiskumu, maigo dabas pieskārienu!

Vasaras sega - Merkurita LV, SIA

Šī unikālā sega paredzēta komfortablai gulēšanai vasarā! Tā nodrošina patīkamu, veldzējošu pieskārienu karstajos vasaras vakaros!

Vilnas spilveni

Vilnas spilvenu īpašības Jums ļauj iegūt optimālu galvas atbalstu miega un atpūtas laikā.

Vilnas spilvenu īpašības Jums ļauj iegūt optimālu galvas atbalstu miega un atpūtas laikā. Līdz ar to uzlabosies Jūsu asinsrite un sirdsdarbība, pieaugs enerģija un dzīvesprieks, turklāt tie nodrošina pret svīšanu un saglabā vēsumu. Izvēlēties vispiemērotāko spilvenu: merīnaitu vilnas, kamieļvilnas, kokvilnas ar vilnas pildījumu un ortopēdisko ar lateksa pildījumu.

Spilvena pildījums

Spilvena pildījums ir ietverts kokvilnas audumā un ir speciāls materiāls, kas ir gaisa caurlaidīgs, antialerģisks un atsperīgs, tāpēc labi uztur spilvena formu. 

Sānā ir iešūts rāvējslēdzējs

Spilvena pildījuma sānā ir iešūts rāvējslēdzējs, un iekšējo pildījumu var viegli izņemt. Tas ir ļoti svarīgi, jo paši varat mainīt spilvena augstumu. Lai to izdarītu, attaisiet rāvējslēdzēju, izņemiet pildījumu vai arī to papildiniet. 

Pareizs atbalsts kaklam, mugurai un galvai

Šāds spilvena pildījums spēj sniegt pareizu atbalstu kaklam, mugurai un galvai, kā arī nodrošina pareizu muguras pozu miega laikā.

Spilvens “MERINO”

Merīnaitu vilna ir dabīgs termoregulators – ziemā tā sniedz papildus siltumu, bet vasarā patīkami atsvaidzina, neļaujot pārkarst galvai. Vilna, no kuras izgatavoti šie spilveni, ir veselīga cilvēka organismam. To iesaka bērniem, un tas ir drošs materiāls alerģiskiem cilvēkiem.

Vilna teicami absorbē mitrumu un rūpējas par Jūsu veselību. Spilveniem piemīt spēja neitralizēt kaitīgos pozitīvos jonus organismā, kas izraisa nogurumu un galvas sāpes.

Guļot uz aitas vilnas spilvena, kakla zonas, sāpošās locītavas un muskuļi tiek pakļauti maigai siltuma mikromasāžas iedarbībai, kas spēj uzlabot asinsriti, normalizēt asinsspiedienu un mazināt sāpes. Tas nodrošina ciešu, mierīgu un relaksējošu miegu!

Merino produkciju raksturo augsta un nevainojama kvalitāte!

Spilvens Merino - Merkurita LV, SIA

Izmērs 47 x 75 cm

Spilvens “CAMEL”

Izcilam komfortam, ko nodrošina 100% dabīga un mīksta kamieļvilna vēl patīkamākām sajūtām!

Kamieļvilnai piemīt lieliskas termodinamiskas īpašības, tās aizsargā un silda, kad ir auksts, un sniedz vajadzīgo komfortu vasarā. Tās pašas termoregulējošās īpašības piemīt arī “Camel” spilvenam. Tas ir izgatavots no kamieļa vilnas, gulēšanas laikā nodrošina vienmērīgu temperatūru, lieliski absorbē mitrumu un rada ērtu gulēšanas vidi.

Kamieļvilna piešķir šim spilvenam lielāku izturību, un līdz ar to tā kalpošanas laiks ir ilgāks!

Guļot uz kamieļvilnas spilvena, kakla zonas, sāpošas locītavas un muskuļi tiek pakļauti maigai siltuma mikromasāžas iedarbībai, kas spēj uzlabot asinsriti, normalizēt asinsspiedienu un mazināt sāpes. Tas nodrošina ciešu, mierīgu un relaksējošu miegu!

Šis spilvens Jums nodrošina samtaini siltu, maigu pieskārienu un dabisku komfortu miega laikā!

Vilnas spilvens Camel - Merkurita LV, SIA

Izmērs 45 x 75 cm

KOKVILNAS SATĪNA spilvens

Šim elegantajam spilvenam ir kokvilnas satīna auduma apvalks, kas pildīts ar 100% merīnaitu vilnu un nošūts ar rombveida stepējumu. Pārvalks ir no 100% kokvilnas satīna auduma, kas būs kā maigs glāsts Jūsu vaigam ik nakti.

Spilvens nodrošina termoregulāciju, ir gaisa caurlaidīgs, neļauj sakarst galvai, pasargā no svīšanas un putekļu ērcīšu vairošanās.

Miega laikā nodrošinās nepieciešamo ērto atbalstu galvai un kaklam, turklāt Jums tas nebūs nemitīgi jāsakārto.

Palīdzēs relaksēties un ļaus izbaudīt pilnīgi jaunas sajūtas miega laikā!

Kokvilna satīna spilvens - Merkurita LV, SIA

Izmērs 45 x 75 cm

ORTOPĒDISKAIS-ERGONOMISKAIS SPILVENS

Šis ir viens no populārākajiem mūsu uzņēmuma spilveniem!

Spilvena pildījums ir izgatavots no speciālām medicīniskām putām. Atšķirībā no tradicionālām putām, medicīnisko putu šūnu struktūra ir daudz atvērtāka, ar labāku gaisa un siltuma apmaiņu, tām ir augsts blīvums, kas ideāli pielāgojas galvas formai. Tiek nodrošināts ideāls galvas un kakla daļas atbalsts, garantējot vislabākos apstākļus kvalitatīvam miegam.

Papildus pildījums. Mēs visi esam atšķirīgi, arī kakla daļas izliekums katram ir savs. Tieši tāpēc šis ortopēdiskais spilvens ir izstrādāts tā, lai ikviens cilvēks varētu sev piemeklēt vienu no četriem augstumiem. To izdarīsiet, izmantojot papildus pildījuma daļu. Jau pie esošā pildījuma, izmantojot papildus pildījuma daļu, Jums ir vēl divi spilvena augstumi.

It īpaši šo ortopēdisko spilvenu iesakām cilvēkiem, kuriem ir muskuļu sāpes un saspringums kakla plecu daļā. Tiem, kuriem ir spondiloze, osteohondroze, migrēna vai nomoka regulāras galvas un muguras sāpes. Jūsu jaunais ortopēdiskais spilvens pakāpeniski atjaunos pareizu ķermeņa stāvokli miega laikā, ļaus atbrīvot kakla-plecu muskuļu spriedzi un nodrošinās kvalitatīvu atpūtu. Šo spilvenu Jūs iemīlēsiet jau pirmajā naktī!

ORTOPĒDISKAIS
Merino vilnas

Merino vilnas spilvens

(izmērs 40 x 70 cm)

ORTOPĒDISKAIS
Kamieļvilnas

Camel vilnas spilvens

(izmērs 40 x 70 cm)

ORTOPĒDISKAIS
Kokvilnas satīna

Satina spilvens - Merkurita LV, SIA

(izmērs 40 x 70 cm)

Gultasveļa

Lai guļamistaba būtu vēl mājīgāka un vienmēr būtu patīkami tajā atgriezties pēc dienas darbiem, radiet savu interjeru, izmantojot “Merkuritas” piedāvāto ekskluzīvo gultas veļu!

Vilnas izstrādājumu kopšana prasa vislielāko rūpību, tāpēc, lai tā ilgāk kalpotu, iesakām izmantot gultas veļu.
“Merkurita LV” gultas veļas komplekti tiek izgatavoti no ķemmdzijas satīna – tas ir glāsmaini zīdains un mirdzošs, drukāts, krāsots, ar austu rakstu, ar dažādām apdarēm. Šis satīns tiek ražots no augstas kvalitātes garšķiedras kokvilnas.

Ir pieejami dažādu krāsu un rakstu vienguļamie, divguļamie un ģimenes komplekti.
“Merkuritas” gultasveļa izceļas ar augstu kvalitāti, praktiskumu, komfortu, kā arī interesantiem modeļiem, kas ikvienai guļamistabai piešķirs savu šarmu!