GULTAS VEĻA

EKSKLUZĪVA KOKVILNAS - SATĪNA GULTAS VEĻA

Mēs piedāvājam ekskluzīvu, augstas kvalitātes kokvilnas- satīna gultas veļu, kas Jūs priecēs ar skaistu dizainu un augstu kvalitāti ik nakti. Blīvais kokvilnas- satīna materiāls veldzēs karstajos vasaras vakaros, par to pārliecināsieties jau pirmajā lietošanas reizē.

Vilnas izstrādājumu kopšana prasa vislielāko rūpību, tāpēc, lai tā ilgāk kalpotu, iesakām izmantot gultas veļu.

“Merkurita LV” gultas veļas komplekti tiek izgatavoti no ķemmdzijas satīna – tas ir glāsmaini zīdains un mirdzošs, drukāts, krāsots, ar austu rakstu, ar dažādām apdarēm. Šis satīns tiek ražots no augstas kvalitātes garšķiedras kokvilnas.

Ir pieejami dažādu krāsu un rakstu vienguļamie, divguļamie un ģimenes komplekti.

“Merkuritas” gultas veļa izceļas ar augstu kvalitāti, praktiskumu, komfortu, kā arī interesantiem modeļiem, kas ikvienai guļamistabai piešķirs savu šarmu!

Uzzināt par cenu

GAISA JONIZĒTĀJS

MAG OXYGEN GAISA JONIZĒTĀJS

2021. gada pieprasītākais produkts. JAUNUMS!

Mag Oxygen - aktuāli vīrusu laikā! Uzlabo gaisa kvalitāti, to attīrot no vīrusiem, ziedputekšņiem, putekļiem, pelējumiem un gaisa piesārņojuma kopumā.
Vai esat sajutuši, kā smaržo gaiss, pēc tikko nolijuša lietus, kā smaržo jūra, kad uzpūš vējš un svaigā gaisa aromāts ieskauj mūs?
Tieši šādu, attīrītu, svaigu, patīkamu gaisu ir iespējams sajust Jūsu mājvietā ar mūsu, 2021. gada pieprasītāko, vienu no ekskluzīvākajiem, produktiem - Mag Oxygen.

Mag oxygen ir gaisa jonizētājs, kura funkcija ir elektriski uzlādēt, gaisu veidojošās, gāzes molekulas, padarot to tīrāku, neizmantojot filtrus un ķīmiskās vielas.

Kas ir jonizācija?
Saka, ka gaiss tiek “jonizēts”, kad gaisa molekula zaudē vai iegūst elektronu, uzlādējot sevi pozitīvi vai negatīvi. Negatīvos jonus sauc arī par labajiem joniem, jo tie sniedz daudz ieguvumu visam organismam, pozitīvi ietekmējot garastāvokli, enerģiju un miega kvalitāti.

Ierīce neietekmē cilvēku veselību, tāpēc, atšķirībā no citām attīrīšanas sistēmām, ierīces darbības laikā, nav nepieciešams atrasties ārpus telpas, kurā notiek gaisa attīrīšana, tādējādi dezinficēšanas darbība ir nepārtraukta. Šis jonizētājs uzlādē vidi ar negatīvajiem joniem, kas neitralizē pozitīvos jonus, kuri gaisā ir izkliedēti ar piesārņotājiem, piemēram, putekļiem, ziedputekšņiem, baktērijām un pelējumu.

Fizikā - pretējie poli piesaista viens otru, un tāpēc, savienojoties šiem diviem joniem, tie rada jonizēto gaisu. Šī savienošanās padara gaisa piesārņotājus smagākus, liekot tiem nokrist zemē. Tāpēc gaisa jonizācija neitralizē toksīnus un neļauj tiem iekļūt plaušās, padarot gaisu tīrāku, veselīgāku un bez smaržas.

Mag Oxygen garantē lielisku iekštelpu gaisa tīrību un nepārtrauktu gaisa atjaunošanos, uzlabojot tā vispārējo kvalitāti.

Uzzināt par cenu