top of page
bgImage

Aktualitātes

MAG OXYGEN GAISA JONIZĒTĀJS

2021. gada pieprasītākais produkts. JAUNUMS!

Mag Oxygen - aktuāli vīrusu laikā! Uzlabo gaisa kvalitāti, to attīrot no vīrusiem, ziedputekšņiem, putekļiem, pelējumiem un gaisa piesārņojuma kopumā. 

Vai esat sajutuši, kā smaržo gaiss, pēc tikko nolijuša lietus, kā smaržo jūra, kad uzpūš vējš un svaigā gaisa aromāts ieskauj mūs?

 

Tieši šādu, attīrītu, svaigu, patīkamu gaisu ir iespējams sajust Jūsu mājvietā ar mūsu, 2021. gada pieprasītāko, vienu no ekskluzīvākajiem, produktiem - Mag Oxygen.

Mag oxygen ir gaisa jonizētājs, kura funkcija ir elektriski uzlādēt, gaisu veidojošās, gāzes molekulas, padarot to tīrāku, neizmantojot filtrus un ķīmiskās vielas.

Kas ir jonizācija? 

Saka, ka gaiss tiek “jonizēts”, kad gaisa molekula zaudē vai iegūst elektronu, uzlādējot sevi pozitīvi vai negatīvi. Negatīvos jonus sauc arī par labajiem joniem, jo tie sniedz daudz ieguvumu visam organismam, pozitīvi ietekmējot garastāvokli, enerģiju un miega kvalitāti.

Kas ir jonizācija, MAG OXYGEN gaisa jonizētājs.

Ierīce neietekmē cilvēku veselību, tāpēc, atšķirībā no citām attīrīšanas sistēmām, ierīces darbības laikā, nav nepieciešams atrasties ārpus telpas, kurā notiek gaisa attīrīšana, tādējādi dezinficēšanas darbība ir nepārtraukta. Šis jonizētājs uzlādē vidi ar negatīvajiem joniem, kas neitralizē pozitīvos jonus, kuri gaisā ir izkliedēti ar piesārņotājiem, piemēram, putekļiem, ziedputekšņiem, baktērijām un pelējumu. 

Fizikā - pretējie poli piesaista viens otru, un tāpēc, savienojoties šiem diviem joniem, tie rada jonizēto gaisu. Šī savienošanās padara gaisa piesārņotājus smagākus, liekot tiem nokrist zemē. Tāpēc gaisa jonizācija neitralizē toksīnus un neļauj tiem iekļūt plaušās, padarot gaisu tīrāku, veselīgāku un bez smaržas.

Mag Oxygen garantē lielisku iekštelpu gaisa tīrību un nepārtrauktu gaisa atjaunošanos, uzlabojot tā vispārējo kvalitāti.

Mag Oxygen ir gaisa jonizētājs

Plašāka informācija par MAG OXYGEN gaisa jonizētāju

Skatīt šeit

  

adobe-pdf-icon-logo-png-transparent14

GAISA ATTĪRĪTĀJS-JONIZĒTĀJS AERSAN

AERSAN likvidē visus piesārņojuma veidus un nepatīkamas smakas vidē, kurā jūs dzīvojat vai strādājat, iznīcina un samazina baktēriju daudzumu un pelējuma rašanos. Tas darbojas kā gaisa jonizators, dezinficē un neitralizē sliktas smakas, ar savām papildfunkcijām uztur jums labu garastāvokli un sniedz daudz pozitīvu emociju. Istabā tiek radīta tīra, svaiga un veselīga vide.

 

To nodrošina vairākas gaisa attīrītāja funkcijas:

 

Gaisa reģenerācija jeb gaisa mehāniska attīrīšana no piesārņojuma

Gaisa attīrīšanu nodrošina četri augstvērtīgi filtri:
Aukstā katalizatora filtrs, kas tiek izmantots, lai neitralizētu formaldehīdu, amonjaku, benzolu, kopējos gaistošos organiskos savienojumus, ūdenraža sulfīdu un citas kaitīgas gāzes, ko izdala saplāksnis (finieris), mēbeles, tapetes, paklāji, aizkari, gultas pārklāji u.c.
Aktivētās ogles šķiedru filtrs, kam ir unikālas kaitīgo vielu absorbācijas un putekļu savākšanas īpašības.
Antimikrobiālais filtrs – 5-mikronu filtrs ar antibakteriāliem līdzekļiem efektīvi iznīcina baktērijas gaisā.
Augstas efektivitātes HEPA filtrs – spēj iznīcināt daļas, kas ir lielākas par 0.01 mikroniem ar filtrācijas precizitāti 99% vai vairāk. Putekļi, baktērijas, sēnītes, vīrusi, alergēni un citas sīkas daļiņas nespēj tikt cauri HEPA filtram.

Gaisa dezinficēšana ar ultravioletajiem stariem
AERSAN gaisa attīrītājs ir aprīkots ar ultravioleto sterilizācijas gaismu. 365 nm ultravioletā gaisma spēj sterilizēt dažādas baktērijas. UV bakteriālo lampu izmanto, lai attīrītu gaisu un iznīcinātu smakas, ko izraisa dūmi un pelējums. Turklāt tā arī ražo noteiktu daudzumu negatīvo jonu, kas atsvaidzina gaisu istabā un novērš dažādu vīrusu izplatīšanos.

 

AERSAN jonizē telpu gaisu
AERSAN gaisa attīrītājā iebūvētais jonizators izdala lielu daudzumu anjonu, kas gaisu dara negatīvi-ladētu, tādējādi savācot pozitīvi-lādētās daļiņas kā putekļi, baktērijas, vīrusi un dūmi. Šīs daļiņas paliek blīvākas un nokrīt zemē. Jo mazāks daļiņas izmērs, jo augstāka tās savākšanas efektivitāte. Apkārtējais gaiss nepārtraukti tiek papildināts ar anjoniem un mūsu organisms jūtas tā, it kā mēs atrastos mežā.
AERSAN gaisa jonizācija atjauno jonu līdzsvaru vidē. Īpaši ieteicams cilvēkiem, kuri slimo ar alerģijām un astmu.

gaisa attīrītājs MERKURITA LV

APBALVOJUMS NO VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTA

Lepojamies, ka esam saņēmuši apbalvojumu no Valsts ieņēmumu dienesta un uzņēmums MERKURITA LV sākot ar 01.02.2019 ir iekļauts Padziļinātās sadarbības programmas Bronzas līmenī.

Arī 2016. un 2017. gadā esam saņēmuši pateicību no Valsts ieņēmumu dienesta par godprātīgu iemaksu veikšanu un stabilu ieguldījumu valsts tautsaimniecībā.

MERKURITA LV VID APBALVOJUMS

Raidījumā "Dzīvīte brīvdienās" par Magnoflex

2018. gada 24. marta raidījumā “Dzīvīte brīvdienās” sižets par magnētu terapijas "Magnoflex" iedarbību!


Kā iespējams uzlabot pašsajūtu un atveseļoties miegā, izmantojot magnētu terapiju?


MS „ARS” ārsts, fizikālās terapijas nod.vad. Harijs Jirgensons skaidro magnētu terapijas iedarbību atveseļošanās procesos.

 

Magnētu terapijas speciālists Normunds Žukovskis iesaka, kā mājas apstākļos lietot MAGNOFLEX spilvenu un virsmatraci un raksturo tajos iestrādāto magnētu ārstniecisko iedarbību uz problēmzonām, uzlabojot pašsajūtu.

2016. gada 18. marta žurnālā “Patiesā Dzīvē” raksts par “MagnofleX”

Medikamentu vietā izvēlies nekaitīgu alternatīvu – magnētiskā lauka terapiju, guļot uz augstvērtīgas kvalitātes matrača, kas sargā no zemes kaitīgā starojuma un stimulē pašdziedinošos spēkus. 

Vairāk par “Magnoflex” produkciju, kā arī mūsu klientu vērtējumu lasi “Patiesā Dzīve” Nr. 06, kas iznācis 18.03.2016.

"Patiesā Dzīvē" raksts par Magnoflex - Merkurita LV, SIA

Raksts par “Magnoflex” magnētu terapiju žurnālā

Matracis veselības atjaunošanai


Medikamentu vietā izvēlies nekaitīgu alternatīvu – magnētiskā lauka terapiju. Guli uz augstvērtīgas kvalitātes matrača, kas sargā no zemes kaitīgā starojuma un stimulē pašdziedinošos spēkus.

21 gada pieredze un 15 gadu garantija!


Vācijā, Vestfālenē, Lidinghausenes uzņēmumā “Orgaterm” jau vairāk nekā 20 gadu tiek ražoti augstvērtīgi, medicīniski sertificēti magnētiskā lauka terapijas produkti “MAGNOFLEX®”, kas atbilst ES drošības un veselības standartiem. Populārākais ir “Magnoflex virsmatracis. Tā izstrāde, ražošana, bioloģiskie testi, klīniskais izvērtējums atbilst augstākajiem kritērijiem, turklāt tam ir CE marķējums un 15 gadu garantija.

Ieteikums: lai iegādātos oriģinālu “Magnoflex” virsmatraci, nevis pakaļdarinājumu, meklē to uzņēmumā “Merkurita LV”, kas ir ekskluzīvie “Magnoflex”tirdzniecības pārstāvji Latvijā. Vairāk info www.merkurita.lv!

 

raksts par Magnoflex

“MERKURITA LV” dod iespēju iegādāties savu produkciju bezprocentu līzingā!

“MERKURITA LV” tagad kopā ar sadarbības partneri “Best līzings” piedāvā saviem klientiem ērti un ātri iegādāties augstvērtīgu produkciju bezprocentu līzingā!

Mēs novērtējam to, ka izvēlaties profesionālas lietas ikdienas dzīves uzlabošanai, tāpēc vienmēr laipni un ar prieku darām visu, lai Jūs tās saņemtu ātri un ērti. Tagad piedāvājam saviem klientiem iegādāties “MERKURITA LV” augstvērtīgās preces bezprocentu līzingā.

Iegādājoties produkciju bezprocentu līzingā, Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja iegādāties preci uz nomaksu, nepārmaksājot procentos itin neko. Iegādājoties preci bezprocentu līzingā, klientam ir iespējams iegādāties preci uz nomaksu uz dažādiem atmaksas termiņiem.

“Best līzings” darbojas kopš 2008. gada un šobrīd piedāvā līzingu gan fiziskām, gan juridiskām personām visā Latvijā. Par svarīgāko darbībā uzņēmums uzskata iespēju piedāvāt ātru, vienkāršu un ērtu līzinga noformēšanu.Tas ir lojāls, konkurētspējīgs uzņēmums, kas nepārtraukti pilnveidojas un augstu vērtē savu klientu uzticību.

Sasildi mīļos Ziemassvētkos! Uzdāvini Ziemassvētkos saviem tuvākajiem augstvērtīgu vilnas produkciju un nepārmaksā ne centa!

Merkurita LV, SIA - bezprocentu līzings

“MERKURITA LV” klients iegūst “PHILIPS” TV “Incredit Group” rīkotajā akcijā

“InCredit Group” šoruden piedāvā saviem klientiem piedalīties akcijā, kurā iespējams laimēt vērtīgas balvas. Loterijā piedalās visi klienti, kuri akcijas laikā no 18.08.2014. līdz 26.10.2014. noformēs jebkuru “InCREDIT GROUP” aizdevuma līgumu!

Galvenā balva jaunā automašīna “VW POLO”! Esam priecīgi paziņot, ka “MERKURITA LV” klientam Arvīdam Kuļikovam veiksmīga bija pirmās akcijas nedēļas izloze. Piedaloties šajā akcijā, klients ne tikai iegādājās “MERKURITA” ekskluzīvo produkciju, bet arī negaidīti ieguva savā īpašumā pilnīgi jauno 40” “PHILIPS” TV no “InCredit Group”!

 

No sirds apsveicam! 

Mēs vēl aizvien aicinām ikvienu – iegādājies “MERKURITA LV” produkciju, piedalies akcijā un laimē vērtīgas balvas!

Ar akcijas noteikumiem iespējams iepazīties šeit: http://www.incredit.lv/

Incredit Group akcija

“MERKURITA LV” piedāvā klientiem piedalīties sadarbības partnera “InCredit Group” akcijā

“MERKURITA LV” piedāvā klientiem piedalīties sadarbības partnera “InCredit Group” akcijā.

SIA “INCREDIT GROUP” dibināta 2010. gadā. Profesionālu un pieredzējušu kredītspeciālistu komanda pastāvīgi strādā pie naudas kredītu un aizdevumu pakalpojumu attīstības, nodrošinot pakalpojumus atbilstoši esošo un potenciālo klientu vajadzībām un vēlmēm. Veiksmīgā sadarbība starp “Merkurita LV” un “Incredit group” sniedz mūsu klientiem iespēju ātri, ērti un – galvenais – droši saņemt bezprocentu aizdevumus vajadzīgo preču iegādei.

Loterijā piedalīsies visi klienti, kuri akcijas laikā no 18.08.2014. līdz 26.10.2014. noformēs jebkuru “InCREDIT GROUP” aizdevuma līgumu!

Galvenā balva jaunā automašīna “VW POLO”!

Visas akcijas periodā katru nedēļu tiks izlozēts viens 40” “PHILIPS” TV,  pavisam kopā ir 10 televizori.

“MERKURITA LV” produkciju, piedalies akcijā un laimē!

Loterija

Ar akcijas noteikumiem iespējams iepazīties šeit
http://www.incredit.lv/files/201408181008251556645...

“MERKURITA LV” viesojās raidījumā “Dzīvīte”

2014. gada 17. janvāra raidījumā “Dzīvīte” sižets par magnētu terapijas iedarbību! Studijā par magnētu terapiju stāsta fizioterapeite Daina Zīle, “MERKURITA LV” pārstāvis Guntars Fiļipenkovs un ar savu pieredzi dalās cilvēki, kas “Magnoflex” izmanto ikdienā.

Kā uzlabot pašsajūtu un sevi atveseļot,izmantojot magnētu terapiju? V/C “Medeors” fizioterapeite Daina Zīle izskaidro, kā iedarbojas magnetoterapija un raksturo tās lietojumu dažādu slimību atveseļošanās procesos.

JAUNUMS Latvijā – “MAGNOFLEX” magnētu terapija. Magnētu terapijas speciālists, “Merkurita LV” pārstāvis, Guntars Fiļipenkovs raksturo, kāda ir magnētu terapijas produkcijā iestrādāto magnētu ārstnieciskā iedarbība. Speciālisti izskaidro, kādēļ magnētu terapija uzlabo pašsajūtu un miega kvalitāti. Studijā saruna ar lietotājām, kuras ilgstoši ikdienā izmanto “MAGNOFLEX” guļamkomplektus.

 

Uzzināsim pētījumu rezultātus no Vācijas par šo produktu ārstnieciskām īpašībām.

“MAGNOFLEX” vienīgais ekskluzīvais pārstāvis Latvijā ir “MERKURITA LV”. Vairāk informācijas par magnētu terapijas produkciju www.merkurita.lv. Tālr. 67385955.

Merkurita LV raidījumā "Dzīvīte"

“MERKURITA LV” apciemo “MAGNOFLEX” dibinātājs Francis Josephs Budde

2013. gada 9. un 10. septembrī “MERKURITA LV” viesojās “MAGNOFLEX” dibinātājs Francis Josephs Budde un viņa kundze Angelika Budde.

 

Francis Josephs Budde dibinājis magnētu terapijas produktu sēriju “MAGNOFLEX” pirms 20 gadiem. “MAGNOFLEX” izveides pamatā ir personīgā pieredze, kas ļāvusi saprast, ka magnēti tiešām spēj palīdzēt ne tikai cilvēku, bet arī dzīvnieku organismiem. 

“MERKURITA LV” konsultantiem bija iespējams uzdot visus jautājumus, par kuriem bija interesējušies klienti, kā arī saņemt izsmeļošas atbildes uz tiem.

Pēc tikšanās Francis Josephs Budde iepazinās ar Latvijas kultūru, “MERKURITA LV” darbību, kā arī izteica vēlmi noteikti atgriezties Latvijā vēlreiz.

MERKURITA LV apciemo MAGNOFLEX

“MERKURITA LV” saviem klientiem piedāvā bezprocentu līzingu

Pateicoties medicīnas produktu – magnētu terapijas produkcijas – ieviešanai Latvijā, “MERKURITA LV” ir saņēmusi priviliģētas tiesības piedāvāt saviem klientiem bezprocentu līzingu.

Iegādājoties produkciju bezprocentu līzingā, Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja iegādāties preci uz nomaksu, nepārmaksājot procentos itin neko. Ir iespējams iegādāties preci uz nomaksu uz dažādiem atmaksas termiņiem. Bezprocentu līzings tiek realizēts sadarbībā ar “Aizdevums LV” un “Incredit Group”.

 

 

bezprocentu līzings
bottom of page