Maigs dabas spēku
atbalsts jūsu veselībai!

Magnētiskā lauka terapijas produkti

Maigs dabas spēku atbalsts jūsu veselībai!

Kas ir “MAGNOFLEX®”?

“MAGNOFLEX®” magnētiskā lauka produkti ir augstākās klases medicīnas izstrādājumi, kas palīdz novērst sāpes, uzlabot pašsajūtu un veselību bez jebkāda riska un blakusefektiem.

Pamatlicējs Verners Heizenbergs, fiziķis un Nobela prēmijas laureāts:

“Magnētiskais spēks ir elementāra enerģija, no kuras ir atkarīga visa organisma dzīvība.”

“Orgaterm"

Vācijas uzņēmums “Orgaterm” jau vairāk nekā 20 gadus izgatavo augstvērtīgus magnētiskās terapijas produktus, ievērojot jaunākos sasniegumus magnētiskā lauka terapijas nozarē, un tie tiek nepārtraukti pārbaudīti. Tie atbilst drošības un veselības standartiem, kas noteikti ES (2003/32/ES) un EEK (93/42/EEK) direktīvā.

Kāpēc “MAGNOFLEX®”?

  • Pastriprina skābekļa piegādi šūnām un audiem, veicinot ātrāku sadzīšanu.
  • Stimulē asinsriti.
  • Aktivizē vielmaiņu.
  • Stiprina un aizsargā, kā arī regulē reģenerācijas procesus.
  • Harmonizē nervu sistēmu un psihi.

Raidījumā "Dzīvīte brīvdienās" par Magnoflex

Raidījumā "Dzīvīte" par Magnoflex

Pētījums: Magnoflex virsmatrača iedarbība

Magnētiskā lauka pielietojums

Kitija, Kuldīga

Mana vecmāmiņa mums ar māsu iegādājās virsmatraci un spilvenu. Atšķirība ir jūtama. Tagad varu ļoti labi gulēt. Kādreiz miegs bija ļoti traucēts. Pēc vairākiem gadiem izbaudu to, ka man vairs nesāp galva. Jūtams arī garastāvokļa uzlabojums, esmu smaidīgāka un vairs neesmu tik kašķīga. Tā kā māsai ir ceļa un muguras problēmas, viņa sāpes tikpat kā vairs nejūt. Paldies jūsu kompānijai par šo matraci un spilvenu! Beidzot mēs izbaudām labu miegu!

Mairita no Talsiem

Iegādājos matraci ar spilvenu, apmēram pusgadu jau guļu. Jūtos ļoti labi, kad guļu. Vairs nelauž muguru, kājās nemetas krampji. Vairs tik ļoti nesāp galva, esmu mierīgāka, neesmu tik nervoza. Darbā ļoti nogurstu, nevaru ne sagaidīt vakaru, kad tikšu gultā, jo tur ir tik labi, kad apguļos. Liekas, ka viss organisms atslābst. Paldies!

Māris Feldmanis

Es iegādājos matraci ‘’Magnoflex’’ savam dēlam. Agrāk viņš pa nakti krāca, bieži modās, murgoja. Tagad pavisam citādāka gulēšana. No rītiem nevar pat pamodināt. Tas viss, pateicoties matracītim, citus izskaidrojumus nevaru atrast. Šo brīnummatraci ieteiktu visiem, kam bēdīgi ar gulēšanu.

“MAGNOFLEX®” Dienas un nakts spilvens

“MAGNOFLEX®” spilvens dabīgi rūpēsies par Jūsu pašsajūtu, un tā pozitīvo iedarbību izjutīsiet visas dienas garumā.

Iesakām, ja cīnāties ar miega traucējumiem, sastiepumu, stīvuma vai krampju radītām sāpēm, ja Jums ir asinsrites traucējumi, mugurkaula kakla daļas sindroms, migrēna, arī bronhīts, astma, depresija, alerģijas, siena drudzis, jutīgums pret laikapstākļu maiņu.

“MAGNOFLEX®” virsmatracis

Ar “MAGNOFLEX®” virsmatraci Jūsu atpūta un naktsmiers kļūs kvalitatīvāks un baudāmāks, turklāt tas aizsargā pret kaitīgiem starojumiem. Jūs noteikti pamanīsiet, ka pieaug Jūsu enerģija un vēlme darboties.

Iesakām, ja Jums ir sūdzības par reimatismu, artrozi, asinsrites traucējumiem, cīpslu sastiepumiem, sasitumiem, palīdzēs audu atkārtotā ārstēšanā, krampju un osteoporozes slimniekiem, atpūtai un relaksācijai.

“MAGNOFLEX®” locītavu saites

“MAGNOFLEX®” magnētiskās saites uzlabos Jūsu ikdienas gaitas, dabīgi stimulējot parastās ķermeņa fiziskās aktivitātes, kā arī atvieglojot kustības un mazinot sāpes atveseļošanās periodā. 

Jums ir pieejamas augstas kvalitātes dažādu veidu magnētiskās saites: plecu, elkoņu, muguras un kakla saites, kā arī magnētiskās aproces, iekšzoles un citi produkti.

“MAGNOFLEX®” autosēdekļa pārklājs

Ar “MAGNOFLEX®” autosēdekļa pārklāju Jūsu pārvietošanās automašīnā kļūs patīkamāka un ērtāka, palīdz cīnīties ar nogurumu, stresa simptomiem un uzmundrina organismu.

Iesakām, ja lielu daļu dienas pavadāt pie stūres, arī ja Jums un Jūsu ģimenei patīk ceļot ar auto.

Palīdz, ja Jums ir muguras sāpes, artroze, hroniskas (arī fantoma) sāpes, asinsrites traucējumi, šķidruma uzkrāšanās, atlabstat pēc kaulu lūzuma vai sasitumiem.