ĪPAŠIE KOMPLEKTI BĒRNIEM

Bērniem

Sarūpējiet saviem bērniem un mazbērniem kaut ko patiešām nepieciešamu viņu attīstībai – dabīgos vilnas izstrādājumus. Pateicoties tiem, Jūsu mazulis būs izgulējies, rotaļīgs un veselīgs. Atcerieties – bērni aug miegā! Izvēlēties produktus sava bērna attīstībai: kamieļvilnas guļammaisu, vilnas čības, virssegu, virsmatraci, gultas veļu un citus.

Mazuļu un bērnu dzīvē miegam ir liela loma, tieši tāpēc sapņus krāsainākus un miegu veselīgāku padarīs “Merkuritas” bērnu gulēšanas komplekts “Bambino”.

PIRMĀS KLASES PRODUKTI

Ja uz tekstilizstrādājuma ir etiķete STANDARD 100, varat būt drošs, ka katrs šī izstrādājuma komponents, t.i., katrs pavediens, poga un citi piederumi, ir pārbaudīti, lai noteiktu kaitīgas vielas un tas ir nekaitīgs cilvēka veselībai.


Pārbaudi veic neatkarīgie OEKO-TEX® partnerinstitūti, pamatojoties uz plašo OEKO-TEX® kritēriju katalogu. Pārbaudē viņi ņem vērā daudzas reglamentētas un nereglamentētas vielas, kas var kaitēt cilvēku veselībai. Daudzos gadījumos STANDARD 100 robežvērtības pārsniedz valsts un starptautiskās prasības. Kritēriju katalogs tiek atjaunināts vismaz reizi gadā un papildināts ar jaunām zinātnes atziņām vai likumā noteiktajām prasībām.


Produktu klase ir dažādu izstrādājumu grupa, kas kategorizēta atbilstoši paredzētajam izmantojumam. Dažādās produktu klases atšķiras pēc prasībām, kurām izstrādājumiem jāatbilst, un ar piemērotajām robežvērtībām.


Mūsu produkcijai ir 1. produktu klase: Šajā produktu klasē ietilpst produkti zīdaiņiem, un tai ir visstingrākās prasības un robežvērtības.

VIRSMATRACIS
“SILVER LIFE”

Dabīgi materiāli, drošs bērniem

vilnas virs matracis Produkcija

GULTAS VEĻA

Krāsainai ikdienai

vilnas gultas veļa bērniem Produkcija

VIRSSEGAS  un VASARAS SEGA

Veselīgam miegam un siltumam

vilnas virssegas Produkcija

Uzzināt par cenu

Virsmatracis “Silver LifE” 

Virspuse ir no 100% vilnas, kas savīta speciālā vijā. Apakšpuse nošūta ar speciālu materiālu, kurā ieausts sudraba diegu tīklojums. Novērš elektromagnētiskā lauka un āderu kaitīgo iedarbību, nodrošina higiēnisku tīru vidi. Pateicoties dabīgiem materiāliem, nodrošinās Jūsu bērniem vislabākos apstākļus veselīgam miegam un attīstībai.

IZMĒRS 60 X 120 CM

Virssega

Virskārta izgatavota no augstākās kvalitātes kokvilnas auduma. Segas iekšpusē ir 100% dabīgās vilnas pildījums. Apsedzoties ar šo segu, bērnam pat vēsākajās rudens un ziemas naktīs būs veselīgs un patīkams miegs.

IZMĒRS 100 X 140 CM

Vasaras sega 

Šai segai ir satīna-kokvilnas auduma pārvalks, kas pildīts ar 100% merīnaitu vilnu un nošūts ar viļņveida stepējumu. Sega ir izturīga, viegla un gaisa caurlaidīga. Tā ir viegli kopjama un –vissvarīgākais – tā ir dabiska. Vajadzības gadījumā abas segas var sakniedēt kopā un iegūt ļoti siltu segu.

IZMĒRS 100 X 140 CM

Spilvens – izmērs 46 x 60 cm

Spilvenam ir satīna-kokvilnas auduma apvalks, kas pildīts ar 100% merīnaitu vilnu un nošūts ar rombveida stepējumu. Spilvens nodrošina termoregulāciju, ir gaisa caurlaidīgs, neļauj sakarst galvai, pasargā no svīšanas un putekļu ērcīšu vairošanās. Spilvena pildījums ir ietverts kokvilnas audumā un ir speciāls materiāls, kas ir gaisa caurlaidīgs, antialerģisks un atsperīgs, tāpēc labi uztur spilvena formu. 

Spilvena pildījuma sānā ir iešūts rāvējslēdzējs, un iekšējo pildījumu var viegli izņemt. Tas ir ļoti svarīgi, jo paši varat mainīt spilvena augstumu. Lai to izdarītu, attaisiet rāvējslēdzēju, izņemiet pildījumu vai arī to papildiniet. Šāds spilvena pildījums spēj sniegt pareizu atbalstu kaklam, mugurai un galvai, kā arī nodrošina pareizu muguras pozu miega laikā.

Gultas veļa

Lai mazuļa miegs būtu salds, bet ikdiena krāsaina un priecīga, izrotājiet viņa istabu ar glītu gultasveļu. Piedāvājam bērniem komplektus no īpaši mīkstas kokvilnas vai satīna.