Konkursi

Tradīcija priekam un ieguvumiem – konkursi

Tradīcijas rodas no veiksmīgas pirmās pieredzes un pozitīvām emocijām, ko vēlamies atkārtot vēl un vēl, tāpat radušies arī “Merkurita LV” konkursi.

Jau uzņēmuma darbības pirmajā gadā mēs meklējām idejas, kā preču piedāvāšanu un to saņemšanu padarīt klientiem saistošāku, gūstot savstarpēji patīkamu pieredzi. Radījām konkursus, kuros mūsu klienti un ar prieku piedalījās un piedalās arī tagad.

Kāpēc piedalīties konkursos?

  • Lieliskas balvas
  • Patīkami pārsteigumi
  • Personīgi ieguvumi

Tagad piedāvājam jau vairākus konkursus gadā, kuros piedalās simtiem cilvēku no visas Latvijas un iegūst noderīgas, pievilcīgas un vērtīgas balvas: mūsu piedāvāto produkciju, ceļojumus, atpūtu spa un citas, protams, ar galveno devīzi “Dzīves kvalitātei un komfortam”! Ja pamanāt mūs, PIEDALIETIES!

Kā piedalīties konkursā?

Radošās prāta vētrās radām vairākus konkursus gadā gan paši, gan sadarbībā ar mūsu klientiem. Mēs Jūs aicinām piedalīties konkursos dažādos pasākumos, izstādēs, koncertos, veikalos, tad Jums tikai jāizpilda aptaujas anketa, un mēs ar Jums sazināsimies, vai sekojiet notikumiem mūsu mājaslapā.

Aktuāli konkursi

Tradīcija priekam un ieguvumiem – konkursi

2017. gadā “Merkurita LV” piedāvā Latvijas iedzīvotājiem vairākus konkursus: “Es izvēlos”, “Pāru konkurss” un “Prece Jums, apmaksa no mums”.

Šogad konkursa “Es izvēlos” uzvarētājiem piedāvājam iegūt kādu no šīm balvām: atpūtu un ārstēšanos sanatorijā “Jaunķemeri” divām personām, 7 dienu ceļojumu uz Horvātiju divām personām vai naudas balvu 500 EUR apmērā, savukārt “Pāru konkursa” uzvarētājiem 2017. gadā dosim unikālu iespēju izvēlēties atpūtu, relaksāciju un veselības uzlabošanu SPA kūrortā pēc Jūsu izvēles – Latvijā “SPA Jūrmala”, Lietuvā “Egles sanatorija” Druskininkai vai Igaunijā “Estonia Resort Hotel & SPA”.

Mēs Jūs aicinām piedalīties konkursos dažādos pasākumos, izstādēs, koncertos, veikalos, tad Jums tikai jāizpilda aptaujas anketa, un mēs ar Jums sazināsimies, vai sekojiet notikumiem mūsu mājaslapā.

2017.GADA KONKURSU UZVArĒTĀJU APBALVOŠANAS CEREMONIJa

2017. gada 31. decembrī tika noskaidroti “Merkurita LV” konkursu 

“Prece Jums, apmaksa no mums”, “Es izvēlos”, kā arī “Pāru konkursa”
uzvarētāji. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā Ādažos, “Port Hotel”, 

2018.gada 6.janvārī tika apbalvoti konkursu uzvarētāji.


“Prece Jums, apmaksa no mums” uzvarētājs ir Dzintars Kļaviņš no Alojas.

Konkursa “Es izvēlos” un “Pāru konkursa” finālisti svinīgajā apbalvošanas ceremonijā izlozes kārtībā sadalīja savā starpā vērtīgas un ekskluzīvas balvas no SIA “Merkurita LV”.

Par “Pāru konkursa” uzvarētājiem kļuva Līga Lonerte un Uldis Lonerts no Salgales pagasta, kuri balvā izvēlējās atpūtu, relaksāciju un veselības uzlabošanu SPA kūrortā Igaunijā. Viktorijas Urbānes un Anatolija Čuikina vecāki izlozēja satīna segu ar vilnas pildījumu, 

bet Valentīna Paulovska-Valenīka un Aleksandrs Valenīks – satīna vasaras segu ar vilnas pildījumu.

Par konkursa “Es izvēlos” uzvarētāju kļuva Lauma Štāle no Augstkalnes pagasta, kura izvēlējās naudas balvu.
Savukārt, pārējie konkursa finālisti savā starpā sadalīja šādas vērtīgas un ekskluzīvas balvas: Gundars Rezevskis saņēma Magnoflex sēdekļa pārklāju, Rolands Pavītols ieguva vilnas spilvenu ”Camel”, Sanitas Skrūzmanes meita, Dace skrūzmane, izlozēja vilnas spilvenu “Merino”, bet Sanita Krēsliņa saņēma vilnas sēdekļa pārklāju.

2017. GADA 31. DECEMBRA KONKURSU REZULTĀTI

2017. gada 31. decembrī tika noskaidroti “MERKURITA LV” konkursu – 

“Prece Jums, apmaksa no mums”, “Es izvēlos”, kā arī “Pāru konkursa” uzvarētāji.

Konkursa Prece Jums, apmaksa no mums”  uzvarētājs ir Dzintars Kļaviņš no Alojas.

“Pāru konkursa” finālisti ir Līga Lonerte un Uldis Lonerts no Salgales pagasta, Viktorija Urbāne un Anatolijs Čuikins no Rīgas, Valentīna Paulovska-Valenīka un Aleksandrs Valenīks no Rēzeknes.

No vairākiem tūkstošiem dalībnieku konkursa “Es izvēlos” finālā iekļuva Rolands Pavītols no Ķekavas pagasta, Gundars Rezevskis no Saulkrastiem, Lauma Štāle no Augstkalnes pagasta, Sanita Skrūzmane no Turku pagasta, Sanita Krēsliņa no Liepājas.

Konkursa “Es izvēlos” un “Pāru konkursa” finālisti svinīgajā apbalvošanas ceremonijā 6.janvārī restorānā Port Hotel izlozes kārtībā sadalīs savā starpā vērtīgas un ekskluzīvas balvas no SIA “Merkurita LV”, kā arī viens laimīgais uzvarētājs saņems galveno balvu – atpūtu un ārstēšanos sanatorijā “Jaunķemeri” vai 7 dienu ceļojumu uz Horvātiju divām personām, vai naudas balvu 500 EUR apmērā.

Apsveicam uzvarētājus, kā arī aicinām turpmāk piedalīties “Merkurita LV” konkursos un varbūt tieši Jums nākamreiz paveiksies!

2017. gada 29. jūnija konkursa rezultāti

Par 2017. gada 29. jūnija konkursa  “Es izvēlos” uzvarētāju ir kļuvusi Dace Ērgle no Talsu novada Laidzes pagasta. No sirds apsveicam uzvarētāju un vēlam veiksmi turpmākajos konkursos!

2016. gada 31. decembra konkursu rezultāti

2016. gada 31. decembrī tika noskaidroti “MERKURITA LV” konkursu – “Prece Jums, apmaksa no mums”, “Es izvēlos”, kā arī “Pāru konkursa” uzvarētāji.

Par “Pāru konkursa” uzvarētājiem kļuva – Ārija Pučka un Visvaldis Pučka no Rīgas.

Konkursa “Prece Jums, apmaksa no mums” uzvarētāja ir Gunta Kravcova no Dobeles.

No vairākiem tūkstošiem dalībnieku konkursa “Es izvēlos” finālā iekļuva Janīna Savčenko no Jēkabpils, Anita Aumale no Apguldes, Anna Katkovska no Rēzeknes novada Verēmu pagasta, Artis Ezergailis no Balviem, Sandra Viziņa no Olaines.

Konkursa “Es izvēlos” finālisti svinīgajā apbalvošanas ceremonijā izlozes kārtībā sadalīs savā starpā vērtīgas un ekskluzīvas balvas no SIA “Merkurita LV”, kā arī viens laimīgais uzvarētājs saņems galveno balvu – atpūtu un ārstēšanos sanatorijā “Jaunķemeri” vai 7 dienu ceļojums uz Maljorku divām personām, vai naudas balvu 500 EUR apmērā.

Apsveicam uzvarētājus, kā arī novēlam turpmāk piedalīties “Merkurita LV” konkursos un varbūt tieši Jums nākamreiz paveiksies!

2016. gada 29. jūnija konkursa rezultāti

Par 2016. gada 29. jūnija konkursa “Es izvēlos” uzvarētāju ir kļuvusi Rasma Vēbere no Liepājas.

No sirds apsveicam un novēlam veiksmi turpmākajos konkursos!

2015. gada 29. decembra konkursu uzvarētāju apbalvošanas ceremonija

2015. gada 29. decembrī tika noskaidroti “MERKURITA LV” konkursu “Prece Jums, apmaksa no mums”, “Es izvēlos”, kā arī “Pāru konkursa” uzvarētāji. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā Ādažos, “Port Hotel”, 2016. gada 23. janvārī tika apbalvoti konkursu uzvarētāji.

Par “Pāru konkursa” uzvarētājiem kļuva – Alda Olšteina un Juris Uzuliņs no Tukuma, savukārt konkursa “Prece Jums, apmaksa no mums” uzvarētāja Inga Kalniņa no Gulbenes novada Lejasciema pagasta.

No vairākiem tūkstošiem dalībnieku konkursa “Es izvēlos” finālā iekļuva Jānis Saulevičs no Aknīstes, Irina Krapivina no Rīgas, Gunta Priževaite no Jēkabpils, Zinaida Šuhametova no Daugavpils, Ilona Līberga no Talsu novada Laidzes pagasta.

Konkursa “Es izvēlos” finālisti svinīgajā apbalvošanas ceremonijā izlozes kārtībā sadalīja savā starpā vērtīgas un ekskluzīvas balvas no SIA “Merkurita Lv”.
Par galvenās balvas uzvarētāju kļuva Ilona Līberga no Talsu novada, kas savā konkursa kartiņā norādīja, ka uzvaras gadījumā vēlas saņemt atpūtu un ārstēšanos sanatorijā “Jaunķemeri”. Savukārt pārējie konkursa finālisti savā starpā sadalīja šādas vērtīgas un ekskluzīvas balvas no “Merkurita LV” – Jānis Saulevičs no Aknīstes saņēma merino vilnas halātu, Irina Krapivina no Rīgas ieguva camel vilnas spilvenu, Gunta Priževaite no Jēkabpils izlozēja camel vilnas halātu, savukārt Zinaida Šuhametova no Daugavpils saņēma merino vilnas spilvenu.

Apsveicam uzvarētājus, kā arī novēlam turpmāk piedalīties “Merkurita LV” konkursos un varbūt tieši Jums nākamreiz paveiksies!

2015. gada 29. decembra konkursu rezultāti

2015. gada 29. decembrī tika noskaidroti “MERKURITA LV” konkursu – “Prece Jums, apmaksa no mums”, “Es izvēlos”, kā arī “Pāru konkursa” uzvarētāji.

Par “Pāru konkursa” uzvarētājiem kļuva – Alda Olšteina un Juris Uzuliņs no Tukuma. Konkursa “Prece Jums, apmaksa no mums” uzvarētāja ir Inga Kalniņa no Gulbenes novada Lejasciema pagasta.

No vairākiem tūkstošiem dalībnieku konkursa “Es izvēlos” finālā iekļuva Jānis Saulevičs no Aknīstes, Irina Krapivina no Rīgas, Gunta Priževaite no Jēkabpils, Zinaida Šuhametova no Daugavpils, Ilona Līberga no Talsu novada Laidzes pagasta. Konkursa “Es izvēlos” finālisti svinīgajā apbalvošanas ceremonijā izlozes kārtībā sadalīs savā starpā vērtīgas un ekskluzīvas balvas no SIA “Merkurita LV”, kā arī viens laimīgais uzvarētājs saņems galveno balvu – atpūtu un ārstēšanos sanatorijā “Jaunķemeri” vai 7 dienu ceļojums uz Maljorku divām personām, vai naudas balvu 500 EUR apmērā.

Apsveicam uzvarētājus, kā arī novēlam turpmāk piedalīties “Merkurita LV” konkursos un varbūt tieši Jums nākamreiz paveiksies!

2015. gada 29. jūnija konkursa “Es izvēlos” rezultāti

Par 2015. gada 29. jūnija konkursa “Es izvēlos” uzvarētāju ir kļuvusi Lilija Čičova no Valmieras.

No sirds apsveicam un novēlam veiksmi turpmākajos konkursos!

2014. gada 29. decembra konkursu izloze

2014. gada 29. decembrī tika noskaidroti “MERKURITA LV” konkursu “Prece Jums, apmaksa no mums”, “Es izvēlos”, kā arī “Pāru konkursa” uzvarētāji. 

Par “Pāru konkursa” uzvarētājiem kļuva – Konstantina Pudule un Francis Puduls no Preiļu novada. Konkursa “Prece Jums, apmaksa no mums 2014” uzvarētāja ir Maija Čakste no Ventspils.

No vairākiem tūkstošiem dalībnieku konkursa “Es izvēlos” finālā iekļuva Ilona Golovceva no Krustpils novada, Baiba Burmistre no Rīgas, Irēna Larinova no Rīgas, Lidija Vingre no Daugavpils un Agita Meldere no Tukuma. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā pieci finālisti izlozes kārtībā sadalīs savā starpā vērtīgas pārsteiguma balvas, kā arī galveno balvu.

Apsveicam uzvarētājus, kā arī novēlam turpmāk piedalīties “Merkurita LV” konkursos un varbūt tieši Jums nākamreiz paveiksies!

2014. gada 29. jūnijā notikusi konkursu izloze

Par 2014. gada 29. jūnija konkursa “Prece Jums, apmaksa no mums” uzvarētāju kļuvusi Māra Neimande no Tumes pag., savukārt par konkursa “Es izvēlos” uzvarētāju ir kļuvusi Irēna Neverovska no Krāslavas. 

No sirds apsveicam uzvarētājus!

2013. gada galvenā konkursu izloze

2013. gada 29. decembrī norisinājās “Merkurita LV konkursu “Prece Jums, apmaksa no mums”, “Es izvēlos”, kā arī “Pāru konkursa” uzvarētāju izloze. 

2014. gada 18. janvārī svinīgā ceremonijā kafejnīcā “Četras pēdas” tika apbalvoti konkursu uzvarētāji. 

Par “Pāru konkursa” uzvarētājiem kļuva – Guntis Kielbickis un Sarmīte Miervalde no Zvejniekciema. Konkursa “Prece Jums, apmaksa no mums 2013” uzvarētāja ir Anastasija Plēse no Jaunjelgavas. 

No vairākiem tūkstošiem dalībnieku konkursa “Es izvēlos” finālā iekļuva Anda Jākobsone no Bauskas, Valda Vasile no Alūksnes, Dzintra Līce no Rīgas, Elza Kuzminska no Ādažiem, Ligita Freimane no Tukuma. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā pieci finālisti izlozes kārtībā sadalīja savā starpā vērtīgas pārsteiguma balvas no “Merkurita LV.

2012. gada konkursa rezultāti

2012. gada SIA “Merkurita LV” konkurss “Prece Jums, apmaksa no mums!
29. decembra konkursa uzvarētāja Gundega Skripsta no Mārsnēnu pagasta Priekuļu novadā.

2012. gada SIA Merkurita LV” Pāru konkursa” uzvarētāji Viktors Miķelsons un Daina Miķelsone no Virbu pagasta Talsu novadā.

2012. gada SIA “Merkurita LV” konkursa “Es izvēlos uzvarētāji. 
29. decembra konkursa uzvarētāja Valentīna Matisāne no Preiļiem.

2011. gada konkursa rezultāti

2011. gada SIA “Merkurita LV” konkursa “Prece Jums, apmaksa no mums!” uzvarētāji.

29. decembra konkursa uzvarētāja ir Tatjana Zgirska no Liepājas.

2011. gada SIA “Merkurita LV” Pāru konkursa” uzvarētāji.
29. decembra konkursā uzvarēja Anita Juškāne un Jānis Juškāns no Lielvārdes.

2011. gada SIA “Merkurita LV” konkursa “Es izvēlos” uzvarētāji.
29. decembra konkursa uzvarētāja Gaida Pirsko no Vilpulkas pagasta Rūjienas novada.

2010. gada konkursa rezultāti

2010. gada SIA Merkurita LV” klientu konkurss Prece Jums, apmaksa no mums!
29. decembra konkursa uzvarētājs Andris Šinke no Sunākstes pagasta Jaunjelgavas novadā.

2010. gada SIA Merkurita LV” konkursa “Piedalies un izvēlies ko vēlies” uzvarētāji

Inese Rozenbaha no Valmieras
Helēna Kovale no Daugavpils
Anna Gaplevska no Rīgas
Valdis Brencis no Atašienes Krustpils novadā
Sandra Žimante no Liepājas